237 rezultate për

femija

Mahnitėse, shikoni ēfarė bėn fėmija nė barkun e nėnės (VIDEO) Imazhet nė kėtė tregojnė sesi njė fėmijė, i cili ende nuk ka lindur “vallėzon” nė barkun e nėnės. Ne shikojmė se si fėmi
Fėmija me tru tė deformuar po mahnit mjekėt (FOTO LAJM) Jaxon ėshtė njė vogėlush qė vuan nga Microhydranenceplahy, sėmundje, e cila bėn zvogėlimin e trurit dhe tkurrjen e lėkur
Vushtrri, babai aksidenton pėr vdekje fėmijėn 3-vjeēar Njė fėmijė 3-vjeēar ėshtė aksidentuar sot nė fshatin Mihaliq tė Vushtrrisė. Sipas raportit tė Policisė, fėmija ėshtė aks
Stive Jobs ishte fėmija i njė emigranti sirian? Babai biologjik i Jobs ishte Sirian, dhe kishte emigruar nė SHBA nė vitin 1950. Bota ende vazhdon tė mbetet nė shok n
Shokon politikani britanik: Fėmija sirian vdiq nga babėzia e prindėrve tė tij Politikani britanik Peter Bucklitsch, ish-kandidat i UKIP, parti kjo euroskeptike ka dhėnė njė deklaratė shokuese lidhur
Kush ishte fėmija sirian fotot e tė cilit shokuan botėn (FOTO LAJM) Fėmija sirian qė u gjet i mbytur nė bregdetin turk quhet Ajlan El-Kurdi. Fotot kur xhandari turk e merrte nė duar trupin
Shokuese! Del nė breg fėmija sirian i mbytur (FOTO-VIDEO) Fotografia e fėmijės sirian qė doli i vdekur nė brigjet e Turqisė ka shokuar mbarė botėn. Ndoshta ky fėmijė ėshtė ras
I vdes foshnja 6-muajshe, babai rreh mjekun nė Tetovė Dje rreth orės 13:20, nė Spitalin Klinik tė Tetovės, ėshtė sjellė pa shenja jete njė foshnje 6-muajshe qė shoqėrohej nga
Drama e refugjatėve, fėmija sirian ndahet nga nėna nė Maqedoni (VIDEO) Djaloshi qė shihni nė videon e mėsipėrme ėshtė njė prej shumė sirianėve qė janė larguar nga vendi i tyre pėr shkak tė lu
Izraelitėt djegin shtėpinė palestineze ku ndodhej fėmija 18-muajsh Nė shenjė hakmarrje, izraelitėt kanė djegur njė shtėpi palestineze, ndėrsa nė tė ndodhej njė fėmije 18-muajsh qė ka ndėr
E tmerrshme! Makina godet karrocėn, mbyt fėmijėn qė e hedh metra larg (VIDEO) Nė qytetin Sverdlovs ka ndodhur njė aksident tepėr i tmerrshėm. Njė makinė, e cila ka qenė nė lėvizje me njė shpejtės
Turqi, fėmija sirian rrihet nė mes tė rrugės Njė djalosh, refugjat nga Siria ėshtė rrahur nė Izmir nga njė grup njerėzish. Djaloshi ka qenė duke shitur diēka sa p
Fėmija refuzoi tė ecte, ja ēfarė bėjnė prindėrit (VIDEO) I bezdisur nga pazari i prindėrve, fėmija vendos qė tė mos hedhė asnjė hap mė tutje. Njė veprim qė prindėrit i ka vėnė n
Ndodh qė pazari tė bėhet i mėrzitshėm... (VIDEO) Pazari ėshtė procesi mė i lodhshėm qė mund tė realizosh gjatė ditės. Nė kėtė video ne do tė shohim kėtė fėmijė, i cili ė
Fotot e fėmijėve nė rrjetet sociale, ja ēfarė rrezikoni Prindėrit janė tė prirur qė tė publikojnė ēdo moment tė fėmijėve tė tyre, nė rrjetet sociale si njė mėnyrė pėr tė bėrė p
Zefi, fėmija qė jeton nė muret e frikės sė gjakmarrjes Gjakmarrja ėshtė njė fenomen qė "vret" prej shekujsh. Sipas Kanunit tė Lekė Dukagjinit, vrasja qė njihet me emrin gjakma
Rrėnqethėse, pesėvjeēari i uritur ushqehet me bar (VIDEO) Videoja rrėnqethėse ėshtė regjistruar nė Siri, ku fėmija pohon se ka dy ditė qė nė mungesė tė ushqimit po ushqehet me ba
Fėmija e njė studentje nis tė qajė, shikoni si vepron profesori Ky ėshtė njė profesor i cili lejon qė studentet e tij tė shkojnė nė mėsim bashkė me fėmijet e tyre. Gjatė njė seance mės
Akuzohet pėr dhunimin e fėmijės, ja cila ėshtė e vėrteta Valerie Jackson ėshtė njė nėnė e re nga Las Vegasi, e cila paragjykohet nga njerėzit nė rrugė si njė nėnė e dhunshme. Kj
Veliaj: Unė jam rritur me ndihmė ekonomike Ministri Veliaj, nė prezantimin e strategjisė pėr mbrojtjen sociale nga fshati "SOS", bėri me dije se edhe ai ėshtė rrit
 
Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.

Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.