999 rezultate për

femerore

Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
Një "xhiro" rreth botës, cili është standarti i bukurisë femërore në vende të ndryshme (FOTO LAJM) Bukuria është shumë relative, por gjithesi një popull ka preferenca "të përcaktuara", të ndryshme nga një popull tjetër.
Ishte zhdukur 22 vjet më parë, gjendet kryevepra 60 milionë euro (FOTO LAJM) Pas 22 vitesh, me shumë gjasa është zgjidhur një nga misteret më të mëdha të artit bashkëkohor, zhdukja e një prej vepra
Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë do ju fiksojnë keq (FOTO LAJM) Kur është fjala për bizhuteritë e preferuara të verës, me siguri jeni duke menduar për unazat, vathët apo varëset! Po
Edhe ushtarake edhe modele, këto janë vajzat perfekte (FOTO LAJM) Gratë janë bërë pjesë e forcave ushatarake, në ushtri, marinë, forcat ajrore, polici ushtarake e në fusha të ndryshme, t
Janë konsideruar femërorë, si t’i bëni thonjtë të zgjasin Ndoshta një pjesë e mirë e jona e kanë të vështirë të shkojnë gjithmonë në sallon bukurie dhe të presin pa fund për t’i
Lëngu i limonit sekret i bukurisë femërore Nëse mendoni se limonat janë vetëm të mira për embelsira dhe pije freskuese, atëherë ky artikull do t’ju bëjë të mendon
I mituri ther të miturën në Prishtinë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur të mërkurën në kryeqendrën e Kosovës, kur një i mitur i gjinisë mashkullore ka therur
Aksident i frikshëm në Koroman, vdes një grua Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, saktësisht te vendi që njihet si udhëkryqi
I vetmi që s’po i përfundon sezoni, Ledri nuk di të ndalet Ledri Vula mund të quhet ‘Mbreti i muzikës rep,hip-hop. E gjithë karriera e Ledrit është e ndërtuar mbi punën, angazhimi
Arsyeja pse uraganët vdekjeprurës kanë emra femrash Uraganët me emra femërorë janë më vdekjeprurës sesa stuhitë që iu janë dhënë nofka mashkullore, sepse njerëzit i marrin
Pse uji i trëndafilit është aleati i bukurisë femërore Me kalimin e moshës, lëkura bëhet më e hollë dhe e humbet elastitetin e saj. Për pasojë vijnë çrregullimet e lëkurës si
Uthulla e mollës, aleati më i ri i bukurisë femërore A e dini se uthulla e mollës është një aleat i fortë për bukurinë dhe shëndetin? Procesi i fermentimit të lëngut të
Njihuni me “emoji-t” e reja nga Apple (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh pritje, Apple lançoi versionin e parë Beta të iOS 10.2 ( të përditësuar) për klientët e regjistruar.
Bukuria femërore nëpër botë (FOTO LAJM) Fotografja Mihaela Noroc në një udhëtim që ndërmori për fotografimin e femrave nëpër botë arriti në përfundim se bukuria
Ja si ka ndryshuar bukuria femërore në 100 vite (VIDEO) Nëse doni të dini se si ka ndryshuar bukuria femërore në 100 vite, Cut Video ka përgatitur një video interesante, duke u
Jonida Maliqi, imazh i bukurisë femërore (FOTO LAJM) Tashmë mund ta themi pa pikën e dyshimit se Jonida Maliqi është një mami seksi dhe këtë e dëshmon dita-ditës, duke postu
Zëdhënësi i Ramushit, poezi garës në Gjakovë Shumica e qytetarëve të komunave në Kosovë do të duhet edhe një herë t'iu drejtohen kutive të votimit më 1 dhjetor. Ndër