999 rezultate për

femer

E vetme, me një femër: Dalin fotot e Janevas nga burgu (FOTO LAJM) Mediat maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva nga burgu i Shutkës, ku ndo
Maqedoni, sulmohet një tjetër punonjës i shëndetësisë, këtë herë femër Brenda dy ditësh, ka pas dy sulme ndaj punonjësve mjekësorë në vend. Mbrëmë në 20:50 minuta është sulmuar fizikisht një
“Pse u bëre femër?”, Linda Rei i kthen përgjigjen epike ndjekësit kurioz (FOTO LAJM) Prej gati 2 vitesh Linda Rein nuk e kemi parë më në dalje publike dhe postimet e saj në rrjetet sociale kanë qenë më të
5 gjërat që një femër i vëren tek një mashkull në takimin e parë Me sa duket, një grua nuk bie në dashuri për herë të parë me dikë që ka dal në takim të parë me një mashkull, por do të
Olsi Bylyku habit me deklaratën për të dashurën: Bën atë që nuk e bën asnjë femër (FOTO LAJM) Olsi Bylyku, aktori i njohur i humorit prej disa muajsh tashmë ka dalë publikisht hapur rreth jetës së tij private duke
U nda nga Liam për një femër? Miley Cyrus flet për herë të parë (FOTO LAJM) Miley Cyrus, 26 vjeçe dhe Liam Hemsworth’s, 29 vjeç i kanë dhënë fund martesës edhe pse kishin vetëm 7 muaj që kishin li
Aksidenti në Podujevë, ndërron jetë vajza 4-vjeçare Sot rreth orës 12:30, në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku ku për pasojë një person
E BUJSHME/ Një gjyqtare femër do të vendosë drejtësi në finalen e Superkupës së Evropës UEFA vazhdon të bëjë ndryshime të shumta. Finalja e Superkupës së Evropës, Liverpool–Chelsea që do të zhvillohet me 14 G
Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë do ju fiksojnë keq (FOTO LAJM) Kur është fjala për bizhuteritë e preferuara të verës, me siguri jeni duke menduar për unazat, vathët apo varëset! Po
50-vjeçare si Jennifer Lopez, këngëtarja feston si në të 20tat (VIDEO) Ditën e djeshme ylli i muzikës botërore Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj. Këngëtarja seksi festoi 50-vjetorin
Dhunohet seksualisht dhe incizohet gjatë aktit një femër në Gjakovë Një femër në Gjakovë është dhunuar seksualisht dhe është incizuar gjatë aktit. Rasti ka ndodhur të enjten në orët e hers
Kështu duket shtëpia që u godit nga rrufeja në Pejë (FOTO LAJM) Një shtëpi në Pejë është goditur nga rrufeja pasditen e sotme rreth orës 17:00. Përveç dëmeve material nuk raportohet
Makina "fluturon" nga qielli dhe bie mbi traget (VIDEO) Ky është momenti dramatik kur një makinë “fluturon” dhe bie në kuvertën e një trageti. Në pamjet filmike do të shik
Edhe ushtarake edhe modele, këto janë vajzat perfekte (FOTO LAJM) Gratë janë bërë pjesë e forcave ushatarake, në ushtri, marinë, forcat ajrore, polici ushtarake e në fusha të ndryshme, t
Sherr mes kunatave: Njëra në spital, tjetra në policia Një grua ka raportuar në polici se është sulmuar nga kunata e saj më datën 29 maj, njofton Policia e Kosovës. Pas rap
Kampione bote në UFC, asnjë mashkull s’guxon t’i afrohet boksieres Eva Brodicka është nga Polonia dhe është kampione bote në UFC (boksi pa doreza) për femra. Ajo është një super femër me
Një trajnere femër do të zëvendësojë Sarrin të Chelsea? Në mediet angleze së fundmi është diskutuar në lidhje me mundësinë që trajnerja e Chelseat në konkurrencën e femrave, Em
Bebe Rexha pozon me të brendshme, shikoni si duket një femër pa fotoshop (FOTO LAJM) Ylli i popit Bebe Rexha ka postuar një foto në profiling e saj në ‘Instagram’ ku shfaqet me bikini . Ajo shkruan: “Nd
Njëra nga Shqipëria dhe tjetra nga Kosova, përleshen në Viti Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetase të Shqipërisë, pasi e njëjta kishte sulmuar fizikisht një femër kosovare në
Edhe Franca thyen tabunë, një femër do gjykojë në Ligue 1 Revolucion në futbollin francez. Federata Franceze ka vendosur që një femër të gjykojë një ndeshje të Ligue 1. Bëhet fja