999 rezultate për

felix

Felix kopjon CR7, nervozohet pas zëvendësimit Joao Felix u transferua te Atletiko Madridi në merkaton e verës për 120 milionë euro nga portugezët e Benfikës, por në a
Joao Felix fiton çmimin "Golden Boy" Ylli i Atletico Madridit dhe Kombëtares së Portugalisë, Joao Felix, është shpallur fituesi i çmimit të këtij viti “Golde
E konfirmon Simeone: Felix ka pësuar një dëmtim serioz Trajneri i Atletico Madridit Diego Simeone e ka konfirmuar se lëndimi i Joao Felixit në barazimin 1:1 kundër Valencias t
Yjet që nuk po justifikojnë besimin e klubit Me Cristiano Ronaldon që nuk është më dhe problemet e vazhdueshme të Lionel Messit me lëndim, La Liga vazhdon të presë n
Çfarë ka humbur Joao Felix (VIDEO) Ende nuk është zhbllokuar rezultati në derbin ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit e vlefshme për javën e 7-të n
Joao Felix ka një mesazh për Real-in: Nuk është thjeshtë një ndeshje, derbi Mbrëmjen e sotme në Spanjë zhvillohet një ndeshje spektakolare. Luhet derbi mes Atletico Madridit dhe Real Madridi. P
CR7 përgëzon bashkombasin e tij (VIDEO) Një sfidë plot spektakël dhe gola ishte ajo mes Atleticos dhe Juventusit, me madrilenët që barazuan në minutën e fundit.
Del Piero: Joao Felix më pëlqen si lojtar, e ndjek në TV Legjenda e futbollit, Del Piero ka thënë se shikon shumë ndeshje nga futbolli evropian dhe zbulon se i pëlqen të ndjekë
Felix, i magjishëm në debutim, shikoni çfarë ka bërë djaloshi 19 vjeçar (VIDEO) Nënshkrim i kësaj vere i Atletico Madrid po justifikon çdo qindarkë të shpenzuar për të. Joao Felix mbrëmë në debutimin
I pafat, 120 milionshi i Atleticos dëmtohen në ndeshjen debutuese Ylli 120 milionësh i Atletico Madrid, Joao Felix, e ka nisur mbrapsht karrierën e tij tek gjigandi madrilien. Portuge
ZYRTARE/ Joao Felix i bashkohet Atletico Madrid për 120 milion euro Atletico Madridi edhe zyrtarisht e ka blerë talentin e madh portugez, Joao Felix, nga Benfica, për një shumë rekord për
Joao Felix te Atletico Madrid për shifrën rekord Nga Benfica te Atletico Madrid, Joao Felix bën hapin e madh në karrierë ndërkohë që Los Colchoneros realizojnë blerjen m
Lajm "bombë" nga Italia, Juventus arrin marrëveshje me De Ligt Është vetëm 19 vjeç, por Matthijs de Ligt ka çmendur Europën në sezonin e fundit dhe ashtu si Joao Felix është kthyer në
Njihuni me Felix, maçokun që i mbijetoi larjes në lavatriçe Për të shpëtuar jetën e maçokut, i cili ishte ngatërruar me rrobat e palara u mblodhën 10 mijë dollarë donacione. Apel
Joao Felix me një lëvizje, lë në "gjumë" portierin (VIDEO) Ylli portugez, Joao Felix pa dyshim ka qenë një nga fenomenet e futbollit gjatë këtij sezonit. Ai sezonin tjetër prit
Sot Joao Felix zyrtarizohet te klubi i madh Europian Sot telenti portugez Joao Felix do të zyrtarizohet te Atletico Madrid. Felix do të jetë lojtari i pestë më i shtrenjtë
Manchester United favorit për shërbimet e Joao Felix Sulmuesi portugez, Joao Felix, i cili konsiderohet një nga talentet më premtues të futbollit ndërkombëtar, është gjithnj
Derbi City-United për Joao Felix Joao Felix është një nga talentët që po ndiqet me shumë vëmendje nga klubet më me emër në Europë. 19-vjecari i Benfic
United e sheh te arsyeshme të paguajë 120 milion euro për Felix Manchester United tani është në bisedime me Benfican për talentin e tyre të madh portugez, Joao Felix. Sipas gazetari
E duan të gjithë, rrëfehet Joao Felix Talenti i Benficës,Joao Felix, i cili kërkohet nga të gjithë skuadrat e mëdha europiane si Manchester City, Manchester U