999 rezultate për

feka

"Luks në Instagram, fekale në të vërtetë", pronarja e shtëpisë turpëron bloggeren e njohur (FOTO LAJM) Për shumë njerëz rrjetet sociale janë një ''urë lidhëse'' me familjarët, miqtë apo të njohurit që nuk shohin prej kohësh
Dalin rezultatet e para në Ersekë, kush kryeson Janë numëruar kutitë e para në Ersekë duke sjellë edhe rezultatet fillestare nga bashkia e Kolonjës ku garojnë Erjon Isa
SKANDAL/ Ujë me fekale në Spille, infektohen fëmijët e pushuesve (VIDEO) Pavarësisht se pretendohet se jemi në kulmin e sezonit të pushimeve, kritikat për bregdetin tonë sa vijnë e shtohen.
I përzier me fekale, banorët e Otllakut pa ujë të pijshëm Uji që rrjedh në çezmat e banorëve të njësisë administrative Otllak në Berat prej ditësh është i pa konsumueshëm. Ban
Kirurgu paturpësisht refuzoi pacientin, merr vetëm një vërejtje me shkrim Rreth katër muaj pasi një pacienti i ishte refuzuar ndihma në QKUK, ky institucion ka vendosur për rastin e një kirurgu
Përplasje mes Arben Derhemit dhe Vasilit: Era fekale! Gjatë mbledhjes së artistëve dhe kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj ka pasur përplasje mes dy artistëve Arben Derhemi dh
Rama ofendon rëndë gazetarët për vëllain e Xhafajt: Fekale! Kryeministri Edi Rama me tone të ashpra dhe plot ironi ka sulmuar opozitën, kolegët dhe mediat në lidhje me akuzat ndaj
Vihet drejtësi ndaj kirurgut që turpëroi profesionin Është suspenduar kirurgu Enver Fekaj, i cili nuk pranoi ta operojë 19-vjeçarin Hysen Ibrahimaj në QKUK, ashtu siç e kish
Ismaili: Ka filluar procedura disiplinore ndaj mjekëve që kërkuan para Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka reaguar pas raportimit që është bërë në media, ku kirurgu Enver Fekaj, e prano
BBC: Skandal në KFC, gjenden mbetje fekalesh Televizioni britanik BBC në emisionin "Rip Off Britain" ka publikuar një lajm shokues në lidhje me një raport higjienik
Talenti shqiptar i bashkohet Hamburgut Dren Feka është futbollisti me origjinë shqiptare, i cili që po ecën në karrierën e tij me Hamburgun. 18-­vjeçari sapo f
Nis rregullimi i rrugëve të reja në kryeqytet (FOTO LAJM) Ka nisur rregullimi i rrugëve të reja në kryeqytet. Bëhet fjalë për asfaltimin e rrugës tek Parku i Arinjve, afër Liqeni
Për një kanal në Hasanbeg shkon gjysma e BDI-së (VIDEO) Nje kanal ne Hasanbeg ka mbledhur gjysmën e BDI-së. Zv/kryeministri Musa Xhaferri, Nurhan Izairi, Brahim Ajvazi dhe krye
Durrës, kamionit i derdhen fekalet në rrugë Një aksident me aromë aspak të këndshme ka ndodhur pak më parë në Durrës. Një kamioni që po transportonte fekale i janë
Two military officers arrested as suspects of drug trafficking Two military men have been arrested, as suspects of drug trafficking, with Major Feka, who died some days ago. The Minis
Arrestohen dy ushtarakë, dyshohen për trafik droge me majorin Feka Dy ushtarakë janë arrestuar, ndërsa dyshohen për lidhje në trafikun e drogës me majorin Feka. Ministria e Mbrojtjes ka n
Varfëria në familjen e pilotit të vdekur, merrte ushqimet me listë Ndonëse të duket paradoksale që Majori i FA vdiq me një ton drogë në helikopter, nga ana tjetër e medaljes qëndronin vës
Tragjedi e dyfishtë në familjen Feka, ja rroga që piloti mbante dy familje Në familjen Feka ka pllakosur zia, ku pas ndarjes nga jeta të djalit të tyre të vogël, tragjedia pasoi tjetrën. Familja
Tragjedia në familjen e majorit Feka, gruaja: Nuk di gjë për drogë Gruaja e Sokol Fekës e dinte bashkëshortin për trajnim në Spanjë. Bashkëshortja 34 vjeçare e majorit Sokol Feka, rrëfen
Rekrutimi i pilotit, dyshohet për kunatin e dënuar dy herë për trafik droge Teksa orët kalojnë edhe më shumë të dhëna po jepen në lidhje me pilotin Feka, ndërsa çështja tashmë po hetohet në disa p