999 rezultate për

fejuarit

I mori jetën tërmeti, kush është korçarja që dha frymën e fundit në krahët e të fejuarit 30 viktima, 658 të lënduar, 47 të shpëtuar, ky është bilanci i tërmetit të djeshëm, që e ka futur vendi në zi kombëtare.
Të dy pa jetë, Lorena ndodhej në banesën e të fejuarit në Thumanë Almir Cara dhe Stela Steneci, janë nxjerrë të pajetë nga rrënojat e një godine të shembur në Thumanë, teksa banesa e tyr
Ziheshin me të fejuarit, vetëhelmohen me bar miu dy 20 vjeçare në Berat Depresioni dhe problemet sentimentale kanë çuar drejt aktit të vetëhelmimit të dy vajzave 20-vjeçare në qarkun e Beratit
Kjo nuse në vend të betimeve, i lexoi të fejuarit mesazhet e tij të tradhtisë Një nuse australiane u kthye në legjendë kur ditën e dasmës, pasi zbuloi se i fejuari e kishte tradhëtuar, lexoi mesazhe
Akuza tronditëse: Një vajzë u përdhunua në sy të të fejuarit në Shkodër Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka treguar në News24 një rast përtej imagjinatës. Sipas tij në Shkodër këtë javë një vaj
Nuk e dinte se po filmonte vrasjen e të fejuarit (VIDEO) Nisi të filmonte një zënkë të të fejuarit të saj me fqinjët për mbeturinat, por nuk e dinte se do të filmonte vrasjen e
Këngëtarja e njohur tregon tradhtinë: I dogja rrobat të fejuarit Ndarja e ëngëtares Iggy Azalea nga Nick Young padyshim ishte një nga më të bujshmet, për shkak se tradhtia e basketboll
Këngëtarja e famshme mban ende unazën 10 milion dollarë të ish të fejuarit Këngëtarja e njohur Mariah Carey vazhdon të mbajë në dorë unazë 10 milionë dollarëshe të cilën ja ka dhuruar ish i dashu
A e dini se vjehrra e Floriana Garos është politikane e njohur në Shqipëri? Prezantuesja Floriana Garo braktisi ekranin për të qënë afër të fejuarit të saj në Itali. Ajo ka nisur një jetë të
Floriana braktisi "Tv Klan" për të punuar në zyrat e të fejuarit në Itali Floriana Garo është padyshim një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, por ajo e braktisi televizionin për të fe
Biznesmeni e zëvendësoi me një tjetër, Marina Fara i përgjigjet shpejt ish të fejuarit (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina është përfolur shumë kohët e fundit që prej ndarjes nga i fejuari, biznesmeni shkodr
Donte t'i ngjante të fejuarit të Barbie, hyn në Guinness pas 42 ndërhyrjeve kirurgjikale (FOTO LAJM) Amerikano-jugori Rrodrigo Alvesuk, është bërë i famshëm pas plot 42 ndërhyrjeve kirurgjikale pasi donte t'i ngjante sa m
Mes jetës së saj dhe të fëmijës që pret.. Iljada tregon motivin e jetës dhe i kërkon miratimin të fejuarit… Quhet Ilida dhe ka vetëm një dëshirë, që fëmijën e saj që mbart ta sjellë në jetë duke mos lënduar as atë dhe as veten.
SHANTAZHI/ Hakerat i vjedhin fotot nudo nga Facebook-u. Ia kishte nisur të fejuarit “Une kam nja me shum se 30 foto nudo te tuat. Du 300 milek po deshe mos ta marri vesh gjithe familja jote ose e gjithe s
Nuk mbajti premtimet, Carey i kërkon ish të fejuarit 50 milionë dollarë dëmshpërblim Pasi u bë publik fakti se ishte Mariah Carey ajo që kishte ndarë të dashurin e saj super të pasur pasi ai ishte xheloz,
"Drejtoresha e Tatimeve" në krah të të fejuarit në plazh Aktorja e “Portokallisë”, Delinda Zhupa, tashmë ka nisur pushimet bashkë me të fejuarin e saj. Pas mbylljes së sezonit t
Shqiptari dashuronte rumunen, ja çfarë i bën të fejuarit të saj Policia italiane ka arrestuar një shqiptar në Itali pasi ka rrahur keqas një shtetas rumun me shkop bejsbolli. Kjo p
Aguilera një këngë të fejuarit në 1 vjetorin e vajzës Christina Aguilera është mëse e dashuruar, e ndësa në ditëlindjen e parë të vajzës i ka dedikuar një këngë të fejuarit t
Studim/ Pse prindërit nuk i pëlqejnë të fejuarit e fëmijëve?! Prindërit gjithmonë priren që të mos e pëlqejnë në fillim partnerin që fëmija e tyre ka zgjedhur. Ky është një fakt
Nëna e shqiptares së djegur: S'i dhanë vizë, donte të bashkohej me të fejuarin (VIDEO) Familja e Erinda Kaçorrit në Mirditë, vajzës e cila humbi jetën mbrëmjen e së mërkurës sëbashku me një të afërm të fejua