999 rezultate për

fejuarin

Dramat e kamionëve për në Angli, si humbi jetën 25-vjeçarja që u nis të bashkohej me të fejuarin (FOTO LAJM) Britania ka një histori të vjetër me personat që përpiqen të futen në vend nëpërmjet kamionëve. Po aq të vjetër e kanë h
Rosie dhe Jason më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë p
Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut, por e pëson keq fare (VIDEO) Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri. Ky djalosh e sheh në rrugë
I vranë të fejuarin para martesës, vajza e pikëlluar i shkon si nuse në varr (FOTO LAJM) Një studente 22-vjeçare ka shkuar e veshur nuse në varrin e të fejuarit të saj të ndjerë, dy javë pasi atë e vranë. K
Dedikimi prekës i vajzës që humbi të fejuarin në aksidentin e Prizrenit Një aksident tragjik u mori jetën tre personave në Prizren. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme ku viktima mbetën
Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut por e pëson bukur (VIDEO) Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri. Ky djalosh e sheh në rrugë
E reja humb jetën menjëherë pas darkës romantike më të fejuarin në restorant Chiara Ribechini ka humbur jetën menjëher pas darkës romantike me të dashurin në lokalin e sdaj të preferuar. 24 vjec
Bora Kokëdhima publikon foton e rrallë me të fejuarin: E diela është për të dashuruarit E kanë mbajtur larg medias historinë e tyre të dashurisë dhe sigurisht që të paktë janë ata që e njohin, kryesisht miqtë
Vrau veten pas zënkës me të fejuarin, shoqja e Erisës përlot me fjalët Një 19 vjeçare nga Korça i dha fund jetës pas debatit me të fejuarin duke shënuar kështu një tjetër ngjarje të rëndë në
Vrau veten pas zënkës me të fejuarin, flasin prindërit e 20-vjeçares Ditën e djeshme, në ditën më të shënuar për gruan, një vajzë vetëm 20-vjeçe, zgjodhi të vrasë veten pas një zënke me të
E FUNDIT/ U zu me të fejuarin, 20-vjeçarja vret veten Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Korçë ku një vajzë e re i ka dhënë fund jetës pas një zënke dashurie me
Soni Malaj shfaqet me të fejuarin e saj Divorcin me balerinin italian, Mirko Luccarelli, këngëtarja Soni Malaj e cilësoi si tragjedi të vërtetë në jetën e saj,
Elvana do të prezantojë të fejuarin në koncert, por ju s’do ta shihni Prej më shumë se një viti tashmë këngëtarja Elvana Gjata është larguar nga Shqipëria, për të krijuar karrierën e saj muz
I plagosën të fejuarin para syve, flet e reja nga Fieri Vetëm dy ditë më parë në Fier janë shënuar të shtëna me armë zjarri në Fermë-Çlirim. Si pasojë ka mbetur i plagosur
Arrestohet kunata e princeshës pasi sulmoi të fejuarin Kunata e ardhshme e princeshës Meghan Markle është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar të fejuarin e saj. Darlene
Deputetja Kejdi ia tregon publikut të fejuarin e saj (FOTO LAJM) Një urim ndryshe ka ndarë me shqiptarët, deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj. Duke uruar Gëz
Letra e vajzës që ka 5 vjet që pret të fejuarin në Angli: Ai s'më do më! Një vajzë nga fshatrat e Gramshit ndodhet në dilemë se si duhet të veprojë me të fejuarin e saj. Ajo ka 5 vjet e fej
Floriana Garo poston foto me të fejuarin në Punta Cana (FOTO LAJM) Floriana Garo po shijon disa ditë pushime së bashku me partnerin në Punta Cana. Moderatorja e njohur duket se po e shijo
Mariah Carey pas ndarjes me të fejuarin, fiton miliona dollarë Kur Mariah Carey dhe ish-i fejuari i saj, James Packer u ndanë në vitin 2016, ajo kërkoi një shumë të madhe parash. N
E mitura në Kavajë denoncon të fejuarin për përdhunim Një vajzë në Peqin ka denoncuar të fejuarin e saj për përdhunim. Denoncimi ka ndodhur një ditë më parë, ndërsa mësohe