999 rezultate për

fejuari

I kërkoi ndarjen, i fejuari i shpërndan videot intime tek shokët e saj të klasës “Abuzimi seksual online tek fëmijët” është një temë që po bëhet gjithmonë e më shqetësuese. Alma Tandili, drejtoreshë
Nuk i "shqitet" edhe pas ndarjes, ish-i fejuari i komenton publikisht Demi Lovatos (FOTO LAJM) Vetëm dy muaj pasi shpallën fejesën, këngëtarja Demi Lovato i dha fund marrëdhënies së saj me partnerin Max Ehrich. K
U nda nga i fejuari, këngëtarja e famshme befason me ndryshimin në look (FOTO LAJM) Ajo guxon me look-un e saj, por ky i fundit renditet si ndër më të guximshmit e saj. është fjala për këngëtaren e famshm
Ish i fejuari i Demi Lovatos pas ndarjes: E mora vesh nga portalet Ndarja e Demi Lovato-s nga i fejuari Max Ehrich vazhdon të bëhet edhe më e sikletshme. Këngëtarja i dha fund fejesës 2 m
40 vite më e madhe se i fejuari, 60-vjeçarja: E putha dhe rashë në dashuri (FOTO LAJM) Që dashuria nuk njeh moshë është vërtetuar shumë herë edhe pse akoma njerëzimi e vë në dyshim, por këtë herë këtë e ka v
E rëndë në Prizren, vajza tenton të vetëvritet pse mbeti shtatzënë me të fejuarin Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Prizren vetëm dy ditë më parë. Një vajzë ka tentuar vetëvritet, duke konsumua
40 vite më e madhe se i fejuari, 60-vjeçarja: Rashë në dashuri sapo e putha (FOTO LAJM) Një çift në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me plot 40 vite diferencë po dëshmon që dashuria nuk ka moshë. Pam Shast
"S’do të të gëzojë i fejuari, je e imja", djali përndjek vajzën pas ndarjes “Ma ka bërë jetën ferr, dal nga shtëpia fshehtas, kur jam në rrugë kthej kokën para mbrapa. Më është bërë si hije”. Kës
U zu me të fejuarin, zbulohen detaje nga tentativa e 20 vjeçares për t'i dhënë fund jetës Detaje të reja zbardhen nga njarja e rëndë në Kavajë ku një 20 vjeçare ka tentuar t'i japë fund jetës. Mësohet se gji
EMRI/ Dhunoi vajzën me të cilën e tradhtoi i fejuari, arrestohet gangsterja shkodrane (VIDEO) Pas videove skandaloze të shpërndara me shpejtësi në mediat online, policia e Shkodrës ka vënë në pranga Margerite Gjoni
23 vjeçarja rrezikon të mbytet bashkë me të fejuarin dhe vëllanë në plazhin e Velipojës Si pasojë e motit të keq, vrojtuesit e plazheve kanë pasur një ditë të vështirë pune. Kështu, në plazhin e Velipojës,
40 vite më e madhe se i fejuari, 60-vjeçarja: E putha dhe rashë në dashuri (FOTO LAJM) Që dashuria nuk njeh moshë është vërtetuar shumë herë edhe pse akoma njerëzimi e vë në dyshim, por këtë herë këtë e ka v
Nuk flasin për më shumë se një javë, vajza i kërkon një mundësi të dytë ish-të fejuarit Programi “Dua të të bëj të lumtur” ka shërbyer si një urë komunikimi midis personazheve të cilët mund të kenë pasur deba
"Vendimi më i mirë i jetës time", Paris Hilton flet për ndarjen me të fejuarin (FOTO LAJM) Në prag të martesës, papritur Paris Hilton dhe Chris Zylka i dhanë fund lidhjes së tyre. Të gjithë flisnin për ndarje
Propozim live në emisionin shqiptar, surpriza më e bukur e Shën Valentinit (VIDEO) Puntata e djeshme e emisionit "Dilema Deal or no Deal" në Top Channel ishte më e veçanta, kjo sepse në studio u bë një p
Nga momenti në moment, prisni që Lady Gaga të kthehet me ish-të fejuarin (FOTO LAJM) Në shkurt të këtij viti, Lady Gaga i dha fund fejesës së saj me ish-partnerin, Christian Carino. Kjo ndodhi pikërisht
I mori jetën tërmeti, kush është korçarja që dha frymën e fundit në krahët e të fejuarit 30 viktima, 658 të lënduar, 47 të shpëtuar, ky është bilanci i tërmetit të djeshëm, që e ka futur vendi në zi kombëtare.
Të dy pa jetë, Lorena ndodhej në banesën e të fejuarit në Thumanë Almir Cara dhe Stela Steneci, janë nxjerrë të pajetë nga rrënojat e një godine të shembur në Thumanë, teksa banesa e tyr
I fejuari i Amarilda Lekës tregon si e njohu juristen mashtruese: Një mik i dha 45 mijë euro I fejuari i Amarilda Lekës, juristes që mashtronte të afërmit e të dënuarve dhe duke u shtirur si jurist u premtonte aty
Dramat e kamionëve për në Angli, si humbi jetën 25-vjeçarja që u nis të bashkohej me të fejuarin (FOTO LAJM) Britania ka një histori të vjetër me personat që përpiqen të futen në vend nëpërmjet kamionëve. Po aq të vjetër e kanë h