E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

fejuara

E fejuara e Ronaldos sensuale me fustanin e stilistes shqiptare (FOTO & VIDEO) Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e
U tha se ishte shkaku që Teqja u vetëhodh, çfarë bën bashkëshortja tani që ai ndodhet në spital (FOTO LAJM) Portieri i Partizanit Aldo Teqja prej tre ditësh ka marrë vëmendjen e medias dhe opinionit publik për shkak se u raportu
Egzoni nuk i mbijetoi aksidentit: Fjalët prekëse nga e fejuara e tij (FOTO LAJM) Në lule të rinisë, i riu nga Kosova, Egzon Kryeziu, humbi jetën pas një aksidenti të rëndë. Ai ishte i fejuar. Përmes
E fejuara e turistit italian që ndërroi jetë pas aksidentit në Shqipëri: Ekipi i shpëtimit mbërriti vonë Sonia Mercato, e fejuara e turistit italian 33 vjeçar, Matteo Sartori, i cili vdiq 5 ditë pas u aksidentua në kroçera rr
Fejohet Azem Hajdari: Kjo është bukuroshja në krah të tij (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë moshën e Azem Hajdarit junior, sepse kur u vra babai i tij i ndjerë, nga i cili ka trashëguar emrin, ai
"S'ke hall pa u paguar..", e fejuara tregon SMS-në në telefonin e Indritit Në lidhje me vrasjen e 26-vjeçarit Indrit Çelaj, grupi hetimor ka marrë edhe deklarime të personave të afërt, të tij, po
Ish- e fejuara e Seldit bëhët nënë për herë të parë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Seldi Qalliu dhe ish-e fejuara e tij, Dafina Zeka, ishin së bashku prej 5 vitesh, mirëpo fejesa e tyr
Coiurtois stërvitet në fushë, e fejuara "ngre temperaturat" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Thibaut Courtois i është kthyer përgatitjeve me Real Madridin nën drejtimin e trajnerit Zinedin Zidane. Te klubi madr
E fejuara e yllit të Fast & Furious shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Rosie Huntington- Whiteley dhe i fejuari i saj, Jason Statham janë padyshim njëri ndër çiftet më të pëlqyera të Hollivud
Nga aktor humori në "romatik Instagrami" , Albano Bogdo ka rënë në dashuri (FOTO LJAM) Edhe aktorët e humorit bien në dashuri.Këtë na e vërtëton sot aktori i "Duplex" Albano Bogdo.Nëpërmjet një postimi në "I
E fejuara e sulmuesit të Interit , zbulon linjat perfekte (FOTO LAJM) Në fushë spikat për grintën e madhe dhe golat e shënuar, ndërsa jashtë fushe, Lautaro Martinez shoqërohet me një femër m
E fejuara e Bendter shfrenon fantazinë (FOTO LAJM) Philina Roepstorff, e fejuara e Nicklas Bendtner, ish-sulmuesit të Arsenalit dhe Juventusit, sot pjesë e Rosenborgut në
Futi 40 mijë euro në furrë për ti fshehur, e fejuara ia djeg bashkë me kekun Nuk do ta harrojë lehtësisht kekun në formë strudel një grua nga Venecia, të cilës i kushtoi një shifër rekord. Silvi
E fejuara e futbollistit të Ajax, përshëndetje ironike për Ronaldon (FOTO LAJM) Matthijs de Ligt luan me ekipin e parë të Ajax-it që nga viti 2016-të, kur ishte vetëm 17 vjeç. Më 24 majin e 2017-ës ka
A shkon mirë mami jot me vjehrrën? Si përgjigjet e fejuara e Stresit U bënë disa muaj që reperi i njohur Arkimed Lushaj (Stresi) vazhdon të qëndrojë në burg, ndërkohë që partnerja e tij Kej
"Atë që e kam pasur unë dhe e ke ti tani, do e marr unë përsëri", ish-e fejuara i nxin jetën çiftit Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me
Ish e fejuara përndjek çiftin që ditën e parë të lidhjes (VIDEO) Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me
E fejuara e De Jong ambjentohet me qytetin e Barcelonës (FOTO LAJM) Frenkie de Jong prej 1 korrikut do të jetë pjesë e Barcelonës. Mesfushori holandez do të përshëndesë Ajaxin e Amsterd
U nda pas 9 vitesh nga e fejuara, flet këngëtari shqiptar Pak muaj më parë u bë e ditur se këngëtari shumë i dashur për publikun, Mateus Frroku është ndarë nga e fejuara pas 9 vi
E fejuara zbulon që e tradhtonte prej 6 muajsh, djali i bën surprizën më të bukur Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishim dëshmitarë të një propozimi për martesë midis dy të rinjve