Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

fejuar

Të fejuarës i thanë se ishte plagosur, reagimi i saj kur pa të vdekur Jurgenin Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti ka tronditur familjen dhe të afërmit e tij. Për rreth 6 vite Jurgen Kurti ishte i f
Është fejuar apo jo, Morena publikon një unazë tjetër me diamante (FOTO LAJM) Morena Taraku tashmë prej disa kohësh është kthyer në një personazh të komentuar gjerësisht sidomos për natyrën e saj mo
I fejuari po i mësonte makinën, si humbi jetën maturantja në Borsh Ngjarja e rëndë që ndodhi në Borsh akoma nuk është kapërcyer nga banorët. Një vajzë vetëm 18 vjec, maturante ka humbu
I vranë të fejuarin para martesës, vajza e pikëlluar i shkon si nuse në varr (FOTO LAJM) Një studente 22-vjeçare ka shkuar e veshur nuse në varrin e të fejuarit të saj të ndjerë, dy javë pasi atë e vranë. K
5 muaj në arrati, si u la i lirë i fejuari i Elvana Gjatës Ervin Mata vetëm dy ditë nga dorëzimi i tij në policinë e Tiranës, mësohet se është lënë i lirë nga gjykata. Edhe ps
U nda pas 9 vitesh nga e fejuara, flet këngëtari shqiptar Pak muaj më parë u bë e ditur se këngëtari shumë i dashur për publikun, Mateus Frroku është ndarë nga e fejuara pas 9 vi
Prej katër muajsh në arrati, ku fshihej i fejuari i Elvana Gjatës Biznesmeni Ervin Mata i cili prej muajsh ishte në kërkim për vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 4 tetorit të 2018 në ish-Bll
Shqiptari habit edhe prokurorët italianë, 5 mijë telefonata ish-të fejuarës Kushdo që thotë se femrat flasin shumë e ka gabim. Të paktën këtë sugjeron arrestimi i një 44 vjeçari shqiptar, i cili u
Dedikimi prekës i vajzës që humbi të fejuarin në aksidentin e Prizrenit Një aksident tragjik u mori jetën tre personave në Prizren. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme ku viktima mbetën
E fejuara zbulon që e tradhtonte prej 6 muajsh, djali i bën surprizën më të bukur Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishim dëshmitarë të një propozimi për martesë midis dy të rinjve
Partneri i ri i Arbanës, dikur i fejuar me Rudina Dembecajn (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris
E fejuara e Stresit përgjigjet nëse pin hashash (FOTO LAJM) Kejsi, bashkëshortja e reperit Stresi ka treguar mbështetjen e madhe për të dhe familjen e tij pas arrestimit. Këtë herë
Xhelozia shkatërron fejesën 4-vjeçare, ish i fejuari i lutet të rikthehen Vazhdimisht ndodh që brenda një çifti të ketë konflikte dhe mosmarrëveshje, të cilat mund të çojnë drejt ndarjes. E till
"Fiona dhe Shreku", Seldi thumbon keq ish-të fejuarën (FOTO LAJM) Ndarja e Seldit dhe Mimoza Shkodrës bëri bujë të madhe në mediat rozë, kjo pasi çifti kaloi shumë pak kohë së bashku.
Mbrojtësi anglez ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna Edhe pse prej nëntë vitesh ishin bashkë, mbrojtësi i Manchester City-t, John Stones ka vendosur ti japë fund lidhjes me
Mbrojtësi anglez i "pashpirt", ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna (FOTO LAJM) Merr fund pas nëntë vitesh historia e dashurisë ndërmjet mbrojtësit të Manchester Cityt, John Stones, dhe të fejuarës së
Mbappe i përgjigjet fanses: Nuk jam i fejuar Ylli francez, i shpallur kampion bote me kombëtaren, ka qenë së fundmi protagonist në një iniciativë interesante që klub
Ronaldo tregon të pasmet e të dashurës së tij në Instagram (VIDEO) Për Cristiano Ronaldon nuk ka fare pushim. Ylli portugez kalon shumë kohë në palestër, madje kohët e fundit po ua impono
Vajza gënjen të fejuarin dhe hipen te avioni i pasanikut por e pëson bukur (VIDEO) Kjo video do t’ju lejë pa fjalë pasi tregon se si ndryshon njeriu kur përballet me pasuri. Ky djalosh e sheh në rrugë
E fejuara e Nicolas Bendtner, djeg Instagramin (FOTO LAJM) Modelja daneze Philiner Repstorff u bë e famshme në momentin kur u fejua me sulmuesin e njohur të Danimarkës, Niclas Ben