999 rezultate për

fazes

UEFA publikon gjashtë golat e fazës së grupeve të Champions, këtu mund të votoni Me të përfunduar faza e grupeve e Ligës së Kampionëve për sezonin 2020-21, UEFA-ja ka publikuar gjashtë golat e nominuar
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve Janë mësuar emrat e 32 skuadrave që do të jenë pjesëmarrëse në garën më të madhe për klube në Evropë për sezonin 2020/20
Bilanci i dhimbshëm, mbi 900 mijë të vdekur nga COVID-19 në botë Numri global i vdekjeve nga pandemia e koronavirusit arriti në mbi 900,000, sipas Universitetit Johns Hopkins.korona
Plani i UEFA-s për Champions dhe Europa League! Kalendari i ndeshjeve Media spanjolle "Marca" ka zbuluar së fundmi planin e UEFA-s për përfundimin e këtij edicioni të Ligës së Kampioneve dh
Milani harron problemet e fazës së parë, kuqezinjtë triumfojnë ndaj Brescias (VIDEO) Milani duket se ka lënë pas problemet e fazës së parë, shkruan Albeu.com. Kuqezinjtë kanë regjistruar fitoren e 3 ra
CHAMPIONS/ Mbrëmja e fundit e fazës së grupeve, këto janë ndeshjet që do të luhen sot (FOTO LAJM) Liga e Kampioneve luan sonte ndeshjet e 6-ta dhe të fundit të fazës së grupeve, në mbyllje të të cilave do të njihen edh
Hidhet shorti, kalendari i ndeshjeve në Superiore Ka përfunduar pak çaste më parë në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për edicionin e 81-të të Kategorisë S
Si ndikon fitorja ndaj Bullgarisë në rënditjen e Kosovës (FOTO LAJM) Përpos tri pikëve të rëndësishme në garën për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian 2020, Kosova i ka fituar edhe 18.9
PSG dhe mallkimi Champions, francezët humbin Neymar për gjysmën e fazës së grupeve Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, është skualifikuar për tri ndeshje në Champions League për fjalët fyese të përdorura
Askush si CR7, "mbret" i golave të fazës me eleminim në Ligën e Kampioneve Cristiano Ronaldo ishte heroi i Juventusit teksa mbrëmjen e djeshme duke shënuar tripeltë kundër Atletico Madrid. Por
Chelsea hedh hap të sigurtë drejt fazës tjetër (VIDEO) Skuadra angleze e Chelsea ka arritur të marë një rezultat fantastik përballë ukrainasve të Dinamo Kiev, shkruan Albeu.co
Lewandowski shpallet golashënuesi më i mirë i fazës së grupeve Faza e grupeve të Ligës së Kampionëve 2018-19 ka përfunduar, dhe pas kësaj faze të parë të konkurrimit vendin si "Golash
Super lojtarë, del formacioni me 11 më të mirët e fazës së grupeve në Champions Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve. Ndërsa shorti për fazën me e
Publikohet lista me fituesit e fazës së parë për shkollën e Policisë Ditën e sotme është publikuar lista me fituesit e fazës së parë për “Patrullë e Përgjithshme” që do të kalojnë në testin
Orari i plotë i ndeshjeve të fazës së grupeve në UEFA Champions League (FOTO LAJM) Sezoni 2018-2019 i UEFA Champions League ka sjellur disa prej përballjeve më të mira, përfshirë disa grupe që konsideroh
Championsi nis sezonin e ri me një seri ndryshimesh Championsi nis sezonin e ri me një seri ndryshimesh, e gjithashtu në pritje të futjes së videoarbitrimit, që gjithsesi d
Këto momente të fazës së grupeve do kujtohen gjatë Faza e grupeve është mbyllur mbrëmjen e djeshme pas përfundimit të ndeshjeve të fundit të grupit G. Tashmë na pret n
Mbyllet faza e grupeve, përcaktohen datat dhe oraret e fazës me eliminim direkt (FOTO LAJM) Kampionati Botëror “Rusi 2018” mbylli fazën e parë, atë të ndeshjeve në grupe, ku u përcaktuan edhe 16 skuadrat e kualif
Përcaktohen dy çiftet e tjera, shikoni me kë do të luaj Argjentina dhe Kroacia në 1/8- tat Janë mbyllur dhe ndeshjet e fazës së fundit në grupin D, ku Argjentina dhe Kroacia kanë arritur nga një fitore shumë të
Formacioni më i mirë i fazës gjysmëfinale në UEFA Champions League (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar formacionin e javës në UEFA Champions League. Në ekipin e javës në Champions Legaue gjenden pesë lo