999 rezultate për

fazen

Fasada dhomat e stolat/ "Arena Kombëtare"në fazën finale, shijoni pamjet fantastike (FOTO LAJM) Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik apo pjesa e betonit ka për
UEFA dënon Barcelonën Trupi i Kontrollit, Etikës dhe Disiplinës në UEFA ka dënuar klubin e Barcelonës me 20.000 euro. Arsyeja e dënimit ës
Mungojnë Firminio dhe Salah? Suarez: Kanë Xherdan Shaqirin Suarez e ka pranuar se Liverpooli do të vuajë nga mungesat e Firminos dhe Salahut, por ka paralajmëruar shokët e skuadrë
Quajeni "Premier Champions", dominojnë ekipet angleze Futbolli anglez rikthehet të dominojë në Champions League. Në fazën çerekfinale nga 8 ekipe 4 janë angleze pra ekipe që
Salzburg fitore morali, Napoli kalon në fazën tjetër (VIDEO) Gjermanët e Salzburg nuk arritën dot të bënin mrekullinë në Red Bull Arena. Pakujdesia e treguar në minutat e para i
Pas 14 vjetëve bie dominimi spanjoll në Champions Shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve të këtij sezoni do të mbahet të premten dhe këtë herë, vetëm një klub span
27-vjeçarja nga Istogu ka nevojë për ndihmën tuaj Kaltrina Dakaj-Haxhijaj, 27-vjeçare nga Vrella e Istogut nënë e dy fëmijëve ka nevojë për ndihmën tuaj. Ajo para disa
Gashi: Jemi afër marrëveshjes me Zaevin Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, deklaroi se janë në fazën finale të negociatave me kryeministrin Zoran Zaev dhe sh
Hidhet shorti i Europa League, Interi sfidon gjermanët, Chelsea dhe Arsenali sfida të lehta Në shtëpinë e futbollit evropian, në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën e 1/8-ave të Europa League. Ku 16 skuadra d
Këto janë 16 ekipet që janë kualifikuar në UEFA Europa League UEFA Europa League mbylli ditën e sotme fazën e 1/16-ave, ndërsa menjëherë nesër në orën 13:00, do të hidhet shorti për
Chelsea kryen detyrën ndaj Malmos dhe kualifikohet në fazën tjetër të Europa League (VIDEO) Chelsea ka fituar sonte me rezultatin 3-0 ndaj Malmos në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për UEFA Europa League.
Këto janë 9 skuadrat që janë kualifikuar në fazën tjetër të Europa League Tashmë janë mësuar emrat e 9 skuadrave që janë kualifikuar në fazën tjetër të UEFA Europa League. Pas Sevillas, që dj
Arsenali kualifikohet në fazën tjetër të Europa Leagues (VIDEO) Arsenali ka mposhtur me rezultatin 3-0 BATE Borisov në “Emirates”, për t’u kualifikuar në mesin e 16 skuadrave më të mir
Champions rikthehet në fazën më të nxehtë Pritjes për të shijuar emocionet e kompeticionit futbollistik më të madh për klube i erdhi fundi, shkruan, Albeu.com.
Kjo është nota e Elseid Hysaj sot ndaj Fiorentinas Elseid Hysaj ka luajtur titullar sot, në ndeshjen që Napoli barazoi me Fiorentinën, pa gola. Mbrojtësi i Kombëtares shqi
Përzgjidhen 10 projektet e biznesit novatorë, finalistë të SUPERGENERATION Të rinjtë e talentuar të përzgjedhur nëpërmjet programit Super Generation, morën pjesë në ditën e hackathonës të realizu
Festoi ditëlindjen e 27, por Neymar ka një dëshirë Neymar festoi ditëlidjen e 27 të tij në teksa ishin të ftuar mbi 500 persona në vendin e quajtur Pavillion Gabriel.
Pep Guardiola zbulon listën e skuadrës për në Champions League (FOTO LAJM) Trajneri i Manchester City ka bërë publike listën me emrat e lojtarëve që janë të ftuar për fazën e 1/16-ës së finales,
Presidenti i Luganos: Me Sadikun jemi në Europë Armando Sadiku është transferuar në Zvicër te Lugano dhe ka entuziasmuar tërë stafin e skuadrës. Trajneri ishte i par
Manchester United i Solsjaker i jashtëzakonshëm, mposht Arsenalin dhe kalon në fazën e 1/8-ave (VIDEO) Sukseset e Manchester Unitedit nuk kanë të ndalur dhe që kur drejtimin e skuadrës e mori norvegjezi Ole Gunnar Solskjaer