999 rezultate për

fazĂn

Trump bën për një lekë këngëtarin e njohur: Ai dhe gruaja e tij llafazane (FOTO LAJM) Presidenti Donald Trump dhe modelja Chrissy Taigen njihen për një marrëdhënie vërtetë të acaruar midis tyre dhe nuk humb
Ramsey: Erdha si fëmijë llafazan po largohem si kampion Mesfushori Aaron Ramsey nuk do të luajë më asnjë ndeshje me Arsenal këtë sezon. Jo sepse ai sezonin tjetër do të transfe
Tenton t'ja kalojë edhe Ramës, ky është ministri më llafazan i qeverisë Kush është ministri më "llafazan" i Ramës? Sipas ISP ministri i cili ka mbajtur më shumë fjalime në Kuvendin e Shqipëris
"Llafazan si e Ă«ma", djali i nxjerr sekretet nĂ« emision ÇiljetĂ«s E ftuar “NĂ« Kurthin e Piter Pan” Çiljeta Ă«shtĂ« vĂ«nĂ« me shpatulla pas muri prej fĂ«mijĂ«ve. Fillimisht fĂ«mijĂ«t e pyetĂ«n
Gjylameti shan rëndë Blushin: Je llafazan, kam 3 vjet që dëgjoj dënglat e tua Largimi i deputetit Blushi nga PS përmes një letre të hapur drejtuar atyre që i cilësonte socialistët e riciklueshëm, u
Luftëtari më i madh i nazizmit në Greqi i del kundër Tsiprasit Veterani i të majtës greke, Manolis Glezos, heroi i rezistencës kundër nazizmit në Greqi, në kuadër të zgjedhjeve të dat
SHIFRAT/ Fitojnë 100 mln paund nëse kualifikohen Fitorja e Manchester United kundër Club Bruges në fazën e Play Off-it Ligës së Kampionëve mund të vlejë 100 milionë p
Rebelohet Gaçe: Ja faktet që nuk kam ndërhyrë tek buzët (FOTO LAJM) Në lidhje me fjalët që qarkullojnë për një ndërhyrje në buzët e saj, Aurela Gaçe i është kundërpërgjigjur të gjithë këty
Femrat mĂ« llafazane se meshkujt. Pse? Llafazania ‘femĂ«rore’ Ă«shtĂ« thjesht çështje e anatomisĂ«. PjesĂ«t e trurit tĂ« ngarkuara pĂ«r tĂ« folur janĂ« mĂ« tĂ« zhvilluara
Lazeri qĂ« na shpĂ«ton nga llafazanĂ«t NjĂ« pajisje e re mund t’i japĂ« njĂ« zgjidhje njerĂ«zimit pĂ«rballĂ« llafazanĂ«ve, pasi shkencĂ«tarĂ«t japonezĂ« kanĂ« arritur tĂ«