999 rezultate për

favre

Çlirohen te Dortmundi, Haaland shërohet plotësisht Erling-Braut Haaland do të jetë në dispozicion të trajnerit të Dortmund, Lucien Favre për ndeshjen e së shtunës kundër F
Dëmtohet Sancho, në dyshim për sfidën ndaj Bayern Munchen Borussia Dortmund do të luajë kundër Bayern Munich në xhiron e ardhshme të Bundesliga. Kjo ndeshje mund të jetë vendi
Trajneri i Dortmund: Në Paris do të jetë "zjarr" Trajneri i Borusias së Dortmundit, Lucien Favre, është shfaqur mjaft i lumtur pas fitores përballë PSG-së me rezultatin
Super Haaland "çmend" trajnerin e Dortmund: S’e prisja se do shënonte 3 gola në debutim Lysien Favre ishte shumë i lumtur për fitoren e çmendur në Augsburg. Ishte pikërisht trajneri verdhezi ai që ndryshoi fa
Ylli Dortmund mund të largohet për të dytën herë nga "verdhezinjtë" E ardhmja e mesfushorit gjerman është e lidhur me atë të trajnerit aktual, Lucien Favre Mario Gotze mund të largohet
Kështu e komenton trajneri i Dortmund përmbysjen e 'çmendur' ndaj Interit Trajneri i Dortmundit, Lucien Favre komentoi përmbysjen dramatike ndaj Interit, sfidë e rëndësishme për fatet e kualifik
Festoi golin e fitores për Dortmundin, dëmtohet trajneri Favre (VIDEO) Dortumundi mposhti me rezultatin 2-1 Gladbahun, në ndeshjen e vlefshme për 1/16 e Kupës së Gjermanisë. Pjesa e parë u
E BUJSHME/ Favre pranë shkarkimit, Dortmund mendon për "Special One" Muaji i mjaltit mes Lucien Favre dhe presidencës së Borussia Dortmund ka mbaruar. Humbja ndaj Interit mbrëmjen e së m
Balotellit i hapet një tjetër mundësi, ekipi gjerman e dëshiron Super Marios do t’i skadojë kontrata me Nicen dhe do të largohet si futbollistë i lirë nga Ligue 1. Por së fundmi n
Luis Enrique shumë pranë stolit të Dortmundit Luis Enrique mund të ndërpresë pushimet dhe të rikthehet në drejtimin e një skuadre të madhe europiane. Bëhet fjalë
Tekniku Favre i pakënaqur nga paraqitja e Xhakës Mesfushori Granit Xhaka është rikthyer si titullar përballjen që Borussia Moenchengladbachut zhvilloi kundër Werder Brem
Munchengladbah kërkon talentin shqiptar (VIDEO) Borussia Munchengladbah ka nisur punën për të sjellë në Gjermani talentin 19-vjeçar shqiptar të Norvegjisë, Valon Berish
Play Off, sot luhen 5 ndeshjet e fundit Sot në mbrëmje luhet turi i fundit eleminator i Champions League. Pesë ndeshjet e mbrëmjes së sotme do të përcaktojnë sk