999 rezultate për

favorshme

Puna, shëndeti dhe dashuria, horoskopi 3 korrik 2019 Horoskopi për ditën e mërkurë, 3 korrik 2019, sipas Paolo Fox Dashi Yjet këshillojnë që të tregoheni të kujdesshëm
HOROSKOPi/ Kjo e shtunë është një ditë e favorshme për këtë shenjë Dashi Kjo e shtunë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në më
Max Meyer largohet nga Schalke 04 Mesfushori i talentuar i Schalkes, Max Meyer “definitivisht” do të largohet nga klubi në fund të sezonit derisa i skadon
Ministri Ismaili jep një lajm të mirë për qytetarët Pritjet e gjata të qytetarëve dhe shërbimet në kushte jo të favorshme për ta, shumë shpejt pritet të marrin fund në QKUK
Spitali Amerikan, cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili v
Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili v
Mustafa takon Bernuccin: Reformat e Qeverisë po krijojnë kushte të favorshme për zhvillim Kryeministri Isa Mustafa u takua sot me zëvendësdrejtorin e përgjithshëm të Bankës Evropiane të Investimeve, Romualdo Ma
City fiton kundër Everton (VIDEO) Manchester City ka fituar 2:0 në fushë kundërshtare përballë Evertonit. Pjesa e parë e takimit ka përfunduar në baraz
AKB kërkon politika më të favorshme për prodhuesit Kryetari i Aleancës Kosovare të Biznesit, Agim Shahini në një prononcim për Radio Kosovën shprehet se jo gjithmonë ligje
Ashton i ofron Serbisë propozim-marrëveshje më të mirë Update- Kanë përfunduar takimet bilaterale mes baroneshës Catherine Ashton dhe kryeministrave Daçiq-Thaçi. Në raundin e
Dialogu, Opozita: Të favorshme për Serbinë Dialogu politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, do të sjellë pasoja të rënda për vendin, konsiderojnë përfaqësuesit partiv
Basha: Prioritet, klima e favorshme për biznesin Prioriteti numër një i kryebashkiakut Lulzim Basha, mbetet kreijimi i një klime të favorshme për biznesin. Të paktën kës
Berisha: Shqiperia, klime te favorshme per bizneset e huaja Kryeministri Berisha priti sot në një takim, përfaqësues të kompanisë malejziane, "Malejzi