999 rezultate për

favorizuar

Jorginho: Nuk jam i favorizuar nga Sarri Në prag të ndeshjes të së dielës ndaj Wolves ka folur per "The Guardian" mesfushori i Chelseat Jorginho, i cili deklaroi
Martinez më i favorizuar për të marrë drejtimin e Realit Real Madrid tani po kërkon që të zëvendësojë të shkarkuarin, Julen Lopeteguin. Drejtimin e Los Blancosve e ka marrë
Dalin koeficentët në baste për skuadrën e re të Zidane Lamtumira e Zinedin Zidane vuri në lëvizje të gjithë opinionin sportiv në botë. Orët e fundit kanë dalë në baste edh
Donald Trump ndryshon internetin, masë që prek gjithë botën Presidenti amerikan, Donald Trump dhe republikanët në Shtetet e Bashkuara morën një vendim që me gjasa do të reflektohet
Efekti Neymar ndikon tek koeficinti i PSG për të fituar UCL Blerja e Neymarit ka ndikuar në fuqinë e PSG para gjithë opinionit botërorë. Panorama përcjell se klubit parizien i
Mediat ruse: Edi Rama prishi marrëveshjen e Gruevskit me Ahmetin për të favorizuar Zaevin Edi Rama ka ndikuar tek partitë shqiptare për të rrëzuar Ali Ahmetin. Kështu thuhet në në portalin informativ rus “Sputn
Skandali tek patentat, nuk lejohet parkimi brenda për të favorizuar privatin (FOTO LAJM) E turpshme kjo që ndodh para Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor. Siç duket edhe nga foto
Shkrumbohen mbi 100 ha pyje nga zjarri në Vlorë Zjarri i cili përfshiu zonën e Akërnisë të Vlorës, ka shkrumbuar mbi100 hektarë pyje, edhe pse forcat zjarrfikëse dhe nd
Denoncimi i arbitrit: Presion për të favorizuar Realin në "El Clasico" Një denoncim tronditës vjen nga Spanja, ku një gjyqtar akuzon Komisionin e Arbitrave se ka ushtruar presion ndaj arbitra
Nikolla-Berishës: Projektligji për arsimin e lartë është hartuar me specialistë Pas kundërshtive të hasura sot nga Berisha në lidhje me ligjin për arsimin e lartë, duke e cilësuar si një atentat ndaj
SKANDAL/ UEFA sulmon sërish Shqipërinë, ndryshon klasifikimin UEFA duket se nuk e do Shqipërinë. Institucioni më i rëndësishëm i futbollit evropian ka përditësuar gjithë renditjen e
Ecja zbathur, rëndësia që ka për shëndetin tonë Ecja zbathur në shtëpi është një proces, i cili ka një sërë dobish shëndetsore. Ai përmirëson qarkullimin e gjakut dhe p
Mercedes dhe Hamilton, të favorizuarit e Formula 1 Pavarësisht uljeve dhe ngritjeve në provat parasezonale në Formula 1, Mercedes vazhdon të jetë më e favorizuara nga komp
Arbitri numëron paratë para ndeshjes (VIDEO) Arbitrat e futbollit akuzohen shpeshherë për favorizime skuadrash dhe trukime ndeshjesh dhe për ta vërtetuar diçka të ti
Chelsea-PSG, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Rikthehet magjia e Champions League me ndeshjet e kthimit të fazës çerekfinale. Mision i vështirë për Chelsean e Jose Mo
Balla: Ramadani, rasti i punësimit të shokëve të Shkëlzenit Dorëheqja e kreut të Entit Rregullator të Energjisë, Sokol Ramadani, për t’u punësuar në një kompani private, përveçse ë
Allegri: Krahasuar me ne, Napoli është favorit Nëntë ndeshje nga fundi i kampionatit në Serie A, Massimiliano Allegri ka deklaruar për "Rai Sport" se e shikon Napolin
Ukraine, opozita në protesta Kryeqyteti i Ukrainës është pushtauar nga protestat e organizuara nga opozita e cila kundërshton rezultatet e zgjedhjev
Hazard pranë kalimit tek Reali E ardhmja e mesfushorit të talentuar belg, Eden Hazard është tek Reali i Madridit. Të paktën kështu shkruajnë mediat bel
Rexhepi: UNMIK-u jo i ndershëm, ka favorizuar serbët Komiteti i Sigurisë në Mitrovicë, kërkoi sot që të mos pengohen ndërtimet për sh