999 rezultate për

favor

Pepe do largohet nga Lille, Bayern favorit për të nënshkruar me bomberin Nicolas Pepe me shumë mundësi do të largohet nga Lille në përfundim të këtij sezoni. Pavarësisht deklaratave të shumt
DW: Situata politike është në favor të Rudina Hajdarit Opozita e re zyrtarizoi të premten (19.04.2019) në Parlament formimin e 2 grupeve të reja parlamentare për të mundësuar
Juventus favorit për yllin Lyon-it Mediat angleze shkruajnë se Juventusi udhëheq garën për të siguruar shërbimet e Tanguy Ndombele nga Lyon. Mesfushori
Abrashi kërkon ti bëjë favor Bayernit: Ndalim Dortmundin Ylli i Kombëtares së Shqipërisë, Amir Abrashi, synon t’ia bëjë një favor Bayern Munichut në garë për titull në Bundeslig
Gara për "Këpucën e Artë", njihuni me favoritëve kryesore Lionel Messi është shkëputur dukshëm në krye të garës për Këpucën e Artë në Evropë, me Kylian Mbappen i vetmi që është d
Reina shpërthen ndaj arbitrit: Në fushën e Juventusit nuk japin kurrë penallti E ka vuajtur në kurriz si kur luante me Napolin ashtu dhe tani që ka veshur fanellën kuqezi. Portieri Pepe Reina ka dalë
Gattuso pranë largimit, Emery favorit për stolin kuqezi Trajneri i Milanit Unay Emery shihet si pasuesi ideal i Genaro Gattusos në stolin e Milanit për sezonin e ardhshëm.
E bujshme: Pochettino favorit për stolin e Milanit Emri i Mauricio Pochettino është shtuar në listën e zëvendësuesve të mundshëm të Gattusos në stolin e Milanit. Sipas
Ylli belg shikon Anglinë favorite për të fituar "Euro 2020" Anglia është favorite për ta fituar Kampionatin Evropian në vitin 2020, gjithnjë sipas mesfushorit të Manchester City, K
Platini: Juventus favorit për Champions-in "Juventus ka kaluar vijën e finishit që unë mendoj se është bërë me e fortë si skuadër, teksa kjo u pa ne ndeshjen kundë
Zjarr i madh në Fier, rrezikohen banesat Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në pyllin me pisha të Darzezës. Nga raportimet e para mësohet se deri tani është
Conte dhe Sarri favorit për stolin e Romës Antonio Conte mund të jetë trajneri i ardhshëm i Romës. Sipas të përditshmes italiane "Corriere Della Sera", presidenti
"Pres vetëm fitore sonte", Ilda Bejleri tregon lojtarin favorit të Kosovës Gazetarja dhe moderatorja bukuroshe, Ilda Bejleri është e pranishme mbrëmjen e sotme në stadiumin "Fadil Vokrri" ku sigu
Hollandë – Gjermani, fromacionet zyrtare të super sfidës Kombëtarja e Holandës dhe ajo e Gjermanisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen eliminatore për Euro 2
Mourinho i sigurt: Juventusi dhe Barcelona favorit për finalen e Ligës së Kampioneve Jose Mourinho i cili është i papunë që prej dhejtorit të vitit të shkuar kur dhe u shkarkua nga Manchester United, ka fo
Trajneri Tottenham zbulon favoriten për fitimin e Champions Tottenham-i i tij, duke eliminuar Borussia Dortmund, fitoi biletën për në çerekfinalen e Champions League, aty ku do të
Shkarkohet Spalletti? Mourinho dhe Pochettino favorit për stolin Situata tek Interi nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan dje në mbrëmje nga Eintracht Frankfurt duke humbur mund
Simeone: Nuk ka favoritë në këtë ndeshje Juventusi dhe Atletiko do të zhvillojnë aktin e dytë mbrëmjen e nesërme, teksa sfida e parë e luajtur në Spanjë përfundo
Jorginho: Nuk jam i favorizuar nga Sarri Në prag të ndeshjes të së dielës ndaj Wolves ka folur per "The Guardian" mesfushori i Chelseat Jorginho, i cili deklaroi
Habit Kryemadhi: Ndërkombëtarët favorizojnë kriminelët Monika Kryemadhi mbrëmjen e djeshme ka bërë deklarata të forta pas përfundimit të protestës opozitare. Ajo në një st