999 rezultate për

faulla

Humbi ndaj Getafes, këto janë fjalët e Ronald Koeman Udhëtimi në Madrid nuk shkoi më së miri për skuadrën e Ronald Koeman, e cila u mposht 1:0 nga Getafe. Pas ndeshjes, d
Tronditet Juventusi, Dybala braktis fushën pas faullave të Muntarit (VIDEO) Juventus është duke fituar me rezultatin 2-0 ndaj Pescarës, por "Zonja e Vjetër" merr një lajm shokues nga fusha e lojës
Zbulohet lojtari që pëson më shumë faulla në La Liga Barcelona shpesh herë është ankuar se kundërshtarët tregohen shumë të ashpër me yjet e saj dhe veçanërisht me Messin dhe
10 futbollistët më të "pisët" në Champions League (FOTO LAJM) Goal.com ka publikuar një artikull për 10 lojtarët më të "pisët" këtë sezon në Ligën e Kampionëve. Fernandinho i Man