999 rezultate për

fauci

Fauci për vaksinat: Merrni të çertifikuarat Dr. Anthony Fauci, zyrtari më i lartë i sëmundjeve infektive të SHBA-së, tha të dielën se do ta merrte vaksinën e sapo a
Fauci tregon të pathënat: Nuk doja të shkoja në Shtëpinë e Bardhë Eksperti amerikan i sëmundjeve infektive, Anthony Fauci, ka zbuluar se është ndjerë në siklet kur kishte shkuar në Shtëp
Përhapën COVID-19 për t'u vendosur çipa njerëzve? Bill Gates reagon për herë të parë Për herë të parë, Bill Gates u është përgjigjur akuzave të konspiracionit që qarkullojnë në lidhje me COVID-19. Ai ës
Doktori më i paguar në SHBA, Fauci e ka rrogën më të lartë edhe se presidenti amerikan Dr. Anthony Fauci është paguar 417 608 dollarë në vitin 2019, raporton revista “Forbes”, sipas të dhënave më të fundit t
Biden rikthen SHBA-të në OBSH, Dr. Fauci jep lajmin e mirë për vendet e varfra Nën udhëheqjen e presidentit Joe Biden, Shtetet e Bashkuara synojnë t’i bashkohen programit global për shpërndarjen e va
COVID-19/ Fauci paralajmëron: Situata mund të përkeqësohet pas ndërrimit të viteve! Epidemiologu amerikan, Anthony Fauci ka paralajmëruar se situata do të përkeqësohet, duke e çuar vendin në një “pikë kri
Dr. Fauci feston i vetëm Krishtlindjet dhe ditëlindjen: Zbatoj ato që i predikoj vendit tim Dr.Anthony Fauci mbushi 80 vjeç ditën e enjte, por vendosi te festojë i vetëm si pasojë e koronavirusit. “Kam frikë s
Fauci bën live vaksinën anti-Covid, jep mesazhin e rëndësishëm për amerikanët Anthony Fauci bëri publikisht injektimin e vaksinës anti-Covid ditën e sotme. Ai ka marrë vaksinën e Moderna, ndërsa
Varianti i ri i koronavirusit, reagon Fauci Kreu i Institutit Kombëtar për Alergji dhe Sëmundje Ngjitëse në SHBA, Anthony Fauci, ka thënë se varianti i ri i COVID-1
Fauci thirrje Bidenit të vaksinohet sa më shpejt Eksperti kryesor amerikan i sëmundjeve ngjitëse, Anthony Fauci, ka thënë se Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuar
Pati përplasje me Trump, Fauci pranon t'i shërbejë presidentit Biden Sipas medieve të huaja, presidenti i ri i Amerikës Joe Biden gjatë një interviste për CNN të enjten tha se i kërkoi Fauc
Fauci kritikon Britaninë e Madhe për miratimin e vaksinës: Veprim i nxituar Doktori amerikan Anthony Fauci ka kritikuar Mbretërinë e Bashkuar për miratimin e “nxituar” të vaksinës së përgatitur ng
Festa e Falënderimeve, Fauci parashikon rritje të madhe të rasteve me koronavirus Shtetet e Bashkuara mund të shohin “rritje të madhe” të rasteve të koronavirusit ndërsa njerëzit kthehen në shtëpi nga f
Ekspertët thirrje për kujdes: Vaksinat për COVID-19 po vijnë Dy ekspertë të lartë të Shteteve të Bashkuara për koronavirusin siguruan amerikanët të dielën se vaksinat kundër pandemi
Fauci zbulon kur do nisë vaksinimi, por nuk do ketë për të gjithë! Teksa Moderna njoftoi se ka zbuluar një vaksinë kundër koronavirusit dhe se është 94.5 për qind efektive, Dr. Anthony Fa
Fauci gati për qeverisjen e Joe Biden: Është çelësi për vaksinën Anthony Fauci ka reaguar në lidhje me koronavirusin duke thënë se administrata Biden është çelësi për shpërndarjen e shp
Kërkohet shkarkimi i Faucit, përgjigjet Trump Presidenti amerikan Donald Trump ka sugjeruar gjatë një tubimi fushatë në Florida të Dielën në mbrëmje se ai mund të pus
Fauci: Vaksina anti-COVID nuk e bllokon tërësisht infeksionin Edhe pse e gjithë bota po rend pas vaksinës së koronavirusit me shpresën se ajo do të sjellë më në fund pak normalitet n
Fauci: Vaksina do të jetë gati shumë shpejt, por do shpërndahet në Krishtlindjen e 2021-shit “Nuk jemi larg, një vaksinë efektive mund të jetë tashmë e disponueshme midis fundit të nëntorit dhe dhjetorit. Por ajo
E quajti katastrofë dhe idiot, Dr. Fauci i përgjigjet Trumpit Dr. Anthony Fauci u shpreh se me sulmet ndaj tij Presidenti Donald Trump kërkon të heqë vëmendjen. Kur u pyet nga KNX Ra