999 rezultate për

faturat

S'kishit dëgjuar ndonjëherë? Këngëtarja shqiptare paguan faturat e ndjekësve (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka gjetur një mënyrë për të ndihmuar njerëzit në nevojë këtë fundvit.
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
Qytetarët mezi paguajnë faturat e ujit, UKT shpenzon 38 mln Lekë me "GPS" për automjetet Qytetarët e Tiranës janë ankuar me të drejtë në muajt e fundit, sepse faturat e ujit të pijshëm që u vijnë nga UKT-ja dh
Koronavirusi: Për faturat e energjisë nuk do të ketë kamatë vonesa! Situata emergjente e krijuar pas bllokimit të aktivitetit ekonomik në vend, si rrjedhojë e kufizimeve në lëvizjeve për t
"Po nuk paguan faturat, nuk i takoj më", modelja sfidon meshkujt (FOTO LAJM) Fundi i një takimi të parë mund të jetë një çështje e sikletshme kur vjen momenti për të paguar faturën. Por sidomos
Familjet e varfra: 80 % e buxhetit shkon për ushqime dhe faturat mujore, për arsimin zero Familjet e varfra në vendin tonë janë të destinuara të mbesin të tilla për shkak se të gjitha burimet financiare i përdo
Në QSUT ndalohen synetlliqet, faturat e sterilizimit e kanë kaluar planin e financimeve Muaj më parë një shkresë absurde mbërriti në spitalet e vendit ku kërkohej të limitoheshin operacionet për shkak të kost
PD nxjerr faturat: Ministrja Gjonaj pagoi 700 Euro për 1 person Partia Demokratike kanë reaguar pasi ministrja Etilda Gjonaj tha se fatura e hotelit e publikuar në media nuk është vetë
700 euro-nata: Faturat e çmendura të hoteleve luksoze ku fle ministrja e Ramës (FOTO LAJM) Merxhan Daci 53 mijë e 982 familje janë trajtuar me ndihmë ekonomike gjatë vitit 2018. Sipas INSTAT, shteti
"Lamtumirë" kasat fiskale, qeveria ligj të ri për faturat Në mes të fushatës kundër informalitetit, qeveria prezanton një sistem të ri të raportimit fiskal, që do të prekë të gji
Shteti nuk tregon faturat e kripura që po paguan për të akuzuarit nga Specialja Mbi 400 mijë euro janë shpenzuar nga fondi 1.5 milionësh që shteti ka ndarë për mbrojtjen e të akuzuarve nga Gjykata Spe
Shkaktojnë kancer, mos i mbani më kurrë faturat në xhep ose kuletë Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezultuar se 90% e faturave që jepen në dyqane, lokale apo restorante përmbajnë
Tronditëse, 1 në 3 familje shqiptare s'ka para për energjinë elektrik dhe ujin Faturat e shërbimeve publike janë një barrë e rëndë për shumë familje shqiptare, duke vënë në vështirësi financiare mbi
Produksionin i “DWTS” i nxjerrin faturat, Almeda Abazi merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DWTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me pro
Vizion Plus i përgjigjet Almedës, publikohen faturat (FOTO LAJM) Bëri bujë deklarata e Almeda Abazit kundër produksionit të "Dancing With the stars". Ish-missi shqiptar tha se ishte
Dibranët nuk paguajnë faturat e ujit Dibranët pin ujë me cilësi më të mirë, ata e keqpërdorin atë dhe një pjesë e mirë e tyre nuk duan të paguajnë. Për shkak
Tetovë, vëllezrit konfliktohen fizikisht për faturat e energjisë Dy vëllzër që jetojnë në një shtëpi janë zënë fizikisht. Incidenti ka ndodhur për shkak të mosmarrëvjeshjeve se kush duh
Goditet rezerva shtetërore, një milion euro ndahen për faturat e serbëve të veriut Qeveria i ka hyrë me “shpatë” rezervës shtetërore. Të premten, buxhetit ia ka hequr gjysmë milioni euro për mbulimin e s
Pacolli: Darka u dhemb atyre që nuk kanë restorante Deputeti i AKR-së, Islam Pacolli ka kritikuar të gjithë kritikët e darkës së shumëpërfolur në vilën e zëvendëskryeminist
Prokuroria Speciale nis hetimet për faturat e veriut Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK) ka nisur hetimet preliminare lidhur me dyshimet për dallavere me fatu