999 rezultate për

faturĂ

S'kishit dëgjuar ndonjëherë? Këngëtarja shqiptare paguan faturat e ndjekësve (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka gjetur një mënyrë për të ndihmuar njerëzit në nevojë këtë fundvit.
Përbindëshi që nuk ngopet! Si u dyfishua fatura e koncesionit të mbetjeve në Tiranë Nga Klodian Tomorri: Përbindëshi që nuk ngopet Si u dyfishua fatura e koncesionit te mbetjeve në Tiranë Fa
Gjoba drejt e te faturave e dritave, sa do paguajnë ata që kapen pa maskë Nga dita e enjte të gjithë duhet të mbajnë maskë kudo, jashtë shtëpisë, në të kundërt gjoba është 3 mijë lekë të reja pë
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
Arsyeja pse kurrë nuk duhet të mbani fatura në xhep Shumë prej nesh, sapo marrin faturën apo kuponin e fusim menjëherë në xhep. Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezu
Arsyeja pse kurrë nuk duhet të mbani fatura në xhep Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezultuar se 90% e faturave që jepen në dyqane, lokale apo restorante përmbajnë
Qytetarët mezi paguajnë faturat e ujit, UKT shpenzon 38 mln Lekë me "GPS" për automjetet Qytetarët e Tiranës janë ankuar me të drejtë në muajt e fundit, sepse faturat e ujit të pijshëm që u vijnë nga UKT-ja dh
Koronavirusi: Për faturat e energjisë nuk do të ketë kamatë vonesa! Situata emergjente e krijuar pas bllokimit të aktivitetit ekonomik në vend, si rrjedhojë e kufizimeve në lëvizjeve për t
Qeveria kërkoi që të pezullohen pagesat e faturave, por kompanitë publike nuk e shtyejnë pagesën e shërbimeve Për të mos u ngarkuar qytetarët këto ditë sa gjendja është në nivele të tilla ekzekutivi po kërkon që të pezullohen page
Arsyeja e rëndësishme pse kurrë nuk duhet të mbani fatura në xhep Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezultuar se 90% e faturave që jepen në dyqane, lokale apo restorante përmbajnë
Rama: Fatura e dëmeve nga tërmeti ka arritur në 1 miliard euro Kryeministri i vendit Edi Rama gjatë një takimi me Luigi Di Maio, Ministër i Punëve të Jashtme të Italisë, ka dhënë një
"Po nuk paguan faturat, nuk i takoj më", modelja sfidon meshkujt (FOTO LAJM) Fundi i një takimi të parë mund të jetë një çështje e sikletshme kur vjen momenti për të paguar faturën. Por sidomos
Nuk do ta besoni pse ju vjen fatura e lartë e energjisë elektrike edhe kur i fikni të gjitha Edhe kur i fikni pajisjet elektrike, ato vazhdojnë të shpenzojnë energji. Kur shtypni butonin e fikjes, shumë pajisje el
Fatura të majme, gruaja e Gjiknurit i kërkon Federatës 60 mln lek (FOTO LAJM) QSKZ (Qendra Sportive Kuqezi) ka bërë këto ditë një padi në gjykatë për të shfuqizuar ekzekutimin e një fature të majme,
Arsyeja e rëndësishme pse kurrë nuk duhet të mbani fatura në xhep Sipas një studimi të bërë së fundmi, ka rezultuar se 90% e faturave që jepen në dyqane, lokale apo restorante përmbajnë
Familjet e varfra: 80 % e buxhetit shkon për ushqime dhe faturat mujore, për arsimin zero Familjet e varfra në vendin tonë janë të destinuara të mbesin të tilla për shkak se të gjitha burimet financiare i përdo
Në QSUT ndalohen synetlliqet, faturat e sterilizimit e kanë kaluar planin e financimeve Muaj më parë një shkresë absurde mbërriti në spitalet e vendit ku kërkohej të limitoheshin operacionet për shkak të kost
35 udhëtime me avion me vlerë 72 mijë Euro, fatura e Edi Ramës për një vit e gjysmë Sa shpenzon një ministër nga Shqipëria, për udhëtimin dhe akomodimin gjatë vizitave zyrtare jashtë vendit? Nga kjo py
PD nxjerr faturat: Ministrja Gjonaj pagoi 700 Euro për 1 person Partia Demokratike kanë reaguar pasi ministrja Etilda Gjonaj tha se fatura e hotelit e publikuar në media nuk është vetë
700 euro-nata: Faturat e çmendura të hoteleve luksoze ku fle ministrja e Ramës (FOTO LAJM) Merxhan Daci 53 mijë e 982 familje janë trajtuar me ndihmë ekonomike gjatë vitit 2018. Sipas INSTAT, shteti