999 rezultate për

fatos

Kur Fatos Lubonja dëshmonte kundër të atit… (FOTO LAJM) Fatos Lubonja në dëshminë e tij para hetuesisë, marrë në vitin 1975 ku flet për simpatinë që i ati, Todi kishte për Ism
Ish-deputeti akuza Bashës: PD i humb zgjedhjet, çadra pa vlerë Ish-deputeti i PD-së Fatos Hoxha shpërthen në akuza ndaj kryetarit Lulzim Basha dhe protestës së tij në ditën e 48 në ça
Fatos Klosi: Ja çfarë di unë mbi vrasjen e Hajdarit, Krasniqit… Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror Fatos Klosi ka rrëfyer mbi ngjarjen e 21 shtatorit të vitit 1998 ku u vra kolo
Berisha ndryshon historinë: Fatos Nanon e arrestuan socialistët në '93 Gjatë intervistës dhënë gazetarit Berat Buzhala në emisionin "Komiteti", Sali Berisha flet edhe për arrestimin e liderit
A ka qenë Berisha mjek personal i Kapos? Pse u arrestua Fatos Nano? Në emisionin Komiteti, që transmetohet në RTV Dukagjini, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur gjatë një
Fatos Lubonja: Ja si zgjidhet kriza politike! Analisti Fatos Lubonja ka komentuar sot në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, situatën politike, kur më
INTERVISTA/ Koha kur Fatos Nano i sapo dal nga burgu i bënte thirrje Berishës që të punonin bashkë 20 vjet më parë, në marsin e mbrapshtë ’97, lideri socialist Fatos Nano doli nga burgu. Dritare.net po sjell të plotë kë
"Pasanikja" Enca, komshije me Fatos Nanon, Fevziun, Çanin dhe Mamaqin (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar foto nga shtëpia e saj më e re që ndodhet në bllokun e vilave luksoze në periferi të k
Fatos Nano "bosi" me 2 "Maserati", besnik i targave 007 (FOTO LAJM) Fatos Nano, ish-kryeminstër i Shqipërisë, është besnik i makinave super luksoze “Maserati”, ndër markat më të shtrenjta
“Qenke idiot ti!” Zbulohet videoja e sherrit të Lubonjës me Andi Bushatin (VIDEO) Përgjatë emisionit të “Të Paekspozuarit” ka plasur një debat shumë i ashpër mes Fatos Kubonjës dhe Andi Bushatit. Pa
Sherr i ashpër “live” mes Fatos Lubonjës dhe Andi Bushatit: Ti qenke idiot... Në përfundim të emisionit “Të Paekspozuarit”, kur ora po shkonte 12 e natës, Fatos Lubonjën nuk e kanë mbajtur më nervat
Pamje kur Fatos Nano doli si hero nga burgu për varrimin e së ëmës (VIDEO) “Associated Press” ka publikuar një video të rrallë e cila tregon Fatos Nanon, ish-kryeministër i Shqipërisë më 15 dhjet
Fatos Nano aktor në një film? Ja si qëndron e vërteta Është komentuar shumë në media lidhur me një pjesëmarrje të ish- kryeministrit Fatos Nano si aktor në një film të ri të
ANALIZË/ "Shkarkimi i Tahirit manovër për t’i hequr opozitës alibitë" I ftuar në emisionin “Kjo Jave”, te gazetares Nisida Tufa ne “News24”, analisti i njohur Fatos Lubonja teksa ka komentua
Ylli Manjani: Ju tregoj debatin me Edi Ramën në “Whatsapp” për hashashin Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka thënë se ka debatuar me kryeministrin Edi Rama pas deklaratës së tij se Ushtr
"Takimi i Fatos Nanos me Millosheviçin në ’97, sa zgjati e ç’folën" Robert Goro, për BBC, Athinë. Për 18 vjet nuk besojmë se ka shqiptarë që nuk e ka dëgjuar këtë “formulë”. Gazetari q
Fatos Lubonja ironizon Vettingun: Si t’i thuash të mbyturit, kapu pas fijes së kashtës… Ditën e sotme në Tiranë zbarkoi Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit, organizëm i cili do të mbikqyrë zbatimin e ligjit
"Rama ma ka lyp edhe mua...!" Ja si ka qenë përgjigja e Dukës 3 muaj më parë Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan foli edhe për politikë
Tenton të vetëvaret në burg babai i 12-vjecarit që u mbyt në Kashar (FOTO LAJM) Tenton të vetëvaret në burg me anë të një çarçafi në burg, Fatos Gurakuqi. Kanë qënë gardianët ato që e kanë gjetur
Fatosi kërkon divorcin, çfarë bëri bashkëshortja që humbi besimin e tij Në këtë puntatë te rubrika “Shihemi në Gjyq në emisonon E djela Shqiptare, u publikua historia e një gruaje e cila ndodh