999 rezultate për

fatmiri

Nuk kishte ndodhur kurrë: Momenti kur Ardit Gjebrea goditet në studio (VIDEO) Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. F
"Nuk kam taksirat të ha shpullat e tua", Ardit Gjebrea goditet live në emision (FOTO & VIDEO) Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. F
DËSHMIA/ Nata e vrasjes së Azem Hajdarit, kush e thirri dhe kush qëlloi Gjykata vendosi sot rigjykimin e vrasjes së Azem Hajdarit duke u rikthyer kështu 20 vite pas në atë që quhet "Vrasja e S
Ky është Fatmiri që dyshohet se vrau gjyshen në Zvicër (FOTO LAJM) Në Frauenfeld të Zvicrës, të martën u gjet e vdekur një grua në një apartament në Talackerstrasse. Pas një aksioni të ma
RRËFIMI/ Nata e vrasjes së Azem Hajdarit, çfarë ndodhi para selisë së PD dhe kush i pa atentatorët Sot bëhen 20 vite nga ekzekutimi i Azem Hajdarit pranë selisë së Partisë Demokratike, e cila më pas do të konsiderohej s
Akuza e fortë e motrës së Haklajve: Roli i Berishës në vrasjen e Azemit Ajshe Haklaj motra e madhe e vëllezërve të vrarë Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Halkajt ka dhënë dhëshminë e saj në l
"Provokoi", motra e Haklajve tregon si u vra Azem Hajdari para PD-së Zylfije Haklaj, motra e 4 vëllezërve Haklaj për herë të parë ka rrëfyer vrasjen e Azem Hajdarit në një intervistë për Sh
"Motra na e nxiu jetën!": Çifti tregon përse hipën në vinç (VIDEO) Të shtunën pasdite çifti i bashkëshortëve Fatmir dhe Teuta Saraçi hipën në majë të një vinçi në zonën e stadiumit Dinamo
Kokaina në Durrës, kujt Fatmiri t'i besojmë? Dy ish prokurorë të Përgjithshëm kanë marrë në mbrojtje dy të arrestuarit e vetëm të ngarkesës me 613 kilogramë kokainë.
Letra e dhimbshme para gjykimit e Fatmirit të Grupit së Kumanovës I akuzuari për rastin Kumanova, Fatmir Reqica, përmes një shkrimi të publikuar në Facebook, i është drejtuar popullit sh
“Gazepi” i Habilajve, krahu i djathtë i Moisut që kryente transfertat marramendase të parave Gjatë mbrojtjes së tij para Komisionit të Mandateve, Saimir Tahiri iu referua edhe një përgjimi të autoriteteve italiane
Olsi i BB9 dhe kushëriri i tij miliarder ribashkohen sërish (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Fatmir Hysenbelliu dhe kushuririri i tij Olsi Klosi, ish-konkurrenti i Big Brother Albania 9 më në
Haxhi Shala: Fatmir Limaj qëndroi i pagjunjëzuar pavarësisht akuzave të pabaza Haxhi Shala ka reaguar ndaj të gjitha ngjarjeve të gjykatës e Fatmir Limajt. Ai ka thënë se ish-bashkëluftëtari i tij i
Ja çfarë thotë vëllai i ish policit të vrarë në ish-Bllok Fatmir Zeqaj, vëllai i Ajet Zeqajt të vrarë në ish-Bllok ka folur rreth vëllait të tij dhe jetë që e zhvillonte Ajeti.