999 rezultate për

fatmiresisht

Aksident i rëndë në Divjakë, dy makina përfundojnë në karburant Një aksident i frikshëm ka ndodhur midis dy mjeteve pranë një pike karburanti në hyrjen lindore të fshatit Babunjë, Div
Alarmi SOS, shpëtohen 7 turistë në Durrës Roja bregdetare kanë shpëtuar 7 turistë që rrezikonin të mbyteshin në ujërat e Detit Adriatik, në Durrës mbrëmjen e sotm
Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, 2 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan – Librazhd, në fshatin Fushë Labinot. Autom
Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë tek “Hotel Dajti” në Tiranë. Një mjet dhe një motor janë përplasur me njër
Shpërthen në flakë banesa në Vlorës, dyshimet e para Mëgjesin e sotëm një banesë është përfshirë nga flakët në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhru pranë Bashkisë së kët
Shoferi bie në koma por më parë ndal autobuzin (VIDEO) Një shofer kinez me emrin, Cao Yuehua ra në koma deri sa në punë. Fatmirësisht ai para se të bie në koma e ndal autobusi
Aksidentohet familja shqiptare në Itali, nxitonin drejt spitalit për të lindur Një familje shqiptare në Italinë fqinje përjetoi momente frike e ankthi mbrëmjen e së mërkurës, pasi u përfshi në një ak
Shembet pema mbi rrugë, bllokohet aksi Tiranë-Elbasan Era e fortë që ka "pushtuar" vendin ka shkaktuar disa probleme në akset rrugore. Siç raportohet një pemë e madhe ësh
Banesa përfshihet nga flakët, shpëtohet e moshuara Një zjarr i madh ka përfshirë një banesë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Margarita Tutulani”, në një banesë
Furgoni përplaset me makinën në Qafë-Thanë, pamjet nga ngjarja (VIDEO) Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë-Thanë. Sipas informacioneve, një furgon është përfshirë në aksident
E tmerrshme, abazhuri gjigant bie dhe thyhet copash në mes të dhomës (VIDEO) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur gjatë një ekspozite skulpturash në Itali. Papritur një abazhur i madh, i instalu
E frikshme, abazhuri gjigant shkëputet dhe përplaset në tokë gjatë ekspozitës (VIDEO) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur gjatë një ekspozite skulpturash në Itali. Papritur një abazhur i madh, i instalu
Kompanitë keqtrajtojnë punëtorët, fatmirësisht po largohen nga Kosova Marrëveshja, të cilën Kosova e firmosi me Gjermaninë për punësim sezonal të kosovarëve, duket se do t’i lërë kompanitë k
Vajza prek burrat e huaj, fatmirësisht nuk ndodh te shqiptarët se do plaste (VIDEO) Kamerat e fshehta janë ndër videot më kreative dhe qesharake që shikohen më së shumti. Një e tillë është realizuar në
Motori i tre djemve të dehur përfundon poshtë rrotave të autobusit (VIDEO) Tre djem të dehur nga India i kanë shpëtuar fatmirësisht vdekjes kur u përplasën me një autobus. Ata ishin në një mot
Zjarr në një pallat në Burrel, rrezikohen 50 familje Një zjarr ka rënë në një pallat në Burrel duke rrezikuar 50 familje. Zjarri ka rënë në katin e parë të një pallati në q
Anija gjigante greke përfshihet nga flakët, mes pasagjerëve ka dhe shqiptar Zjarri për pak ka shkaktuar një tragjedi tjetër në Greqi. Një traget është përfshirë gjatë natës në flakë, por fatmi
Tërmet i fuqishëm në Ballkan! Ja ku ka rënë Një tërmet i fuqishëm ka rënë para pak minutash në Bosnjë Hercegovinë. Tërmeti ka qenë i forcës 4,1 ballë, dhe ka qenë 6
Aksident në Gjilan, fatmirësisht nuk ka viktima Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në hyrje të qytetit të Gjilanit. Dy vetura janë përplasur me njëra-
Nuk ka pushim për Greqinë, shirat shkaktojnë përmbytje të mëdha (FOTO LAJM) Katastrofat natyrore vazhdojnë ta rrezikojnë Greqinë. Ndërsa periferia e Athinës u shkrumbua nga dhjetra vatra zjarri du