999 rezultate për

fatmir

Ja çfarë ndodh nën oqeane kur ka tërmete të fuqishme (VIDEO) Një zhytës filipinas pati shansin që të dëshmonte një tërmet 5.7 ballësh teksa ishte duke filmuar në 18 metra thellësi n
DENONCIMI/ "Rama i kthen vilën në Bllok Nexhmije Hoxhës të festojë 11 prillin" Ish- kryeministri Sali Berisha shkruan se në përkujtim të 11 prillit ditës së vdekjes së ish- diktatorit Enver Hoxha, Ed
Fatmir Xhafaj i përgjigjet shqetësimit të Metës për rolin e policisë në zgjedhje Një ndër shqetësimet e LSI-së gjatë javëve të fundit si edhe pas mbledhjes së kryesisë ishte roli i Policisë së Shtetit
Kjo video e Fatmir Mediut po "thyen" internetin (VIDEO) Një video e kreut të Partisë Republikane, Fatmir Mediu, është bërë hit në rrjetet sociale. Duke marrë një video ka Me
Fatmira Hajdari rrëfen çastet tragjike kur mësoi për vrasjen e Azemit (FOTO LAJM) Fatmira Hajdari, foli për herë të parë pas vrasjes së bashkëshortit dhe babait të tre fëmijëve të saj, Azem Hajdarit, pe
Fatmir Izairi do kandidojë sërish për komunën e Zhelinës (VIDEO) Kryetari i komunës së Zhelinës nga radhët e BDI-së, Fatmir Izairi, ka bërë me dije se do të rikandidojë sërish për kryet
FOTO EKSKLUZIVE/ Kur Fatmir Haklaj dhe Jaho Mulosmani bënin ligjin në Tropojë (FOTO LAJM) Kur janë mbushur 20 vite nga trazirat e përgjakshme të vitit 1997, në media po publikohen dossier në lidhje me ato ngjar
Makina përfshihet nga flakët, rëndohet trafiku në autostradën Tiranë-Durrës Një automjet Alfa Romeo ka marr flakë gjatë pasdites pranë mbikalimit të Rinasit, në autostradën Tiranë-Durrës. Një z
Berisha dhe "qytetari dixhital" zbulojnë trafikantët në familjen e Fatmir Xhafajt Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se një doganier i Qafë – Thanës që lejoi kalimin e 800 kg kanabis është nip i fami
Fatmir Xhafaj emërohet ministër i Brendshëm me 76 vota pro në Kuvend Kryeministri Rama e ka kaluar provën në Kuvendin e Shqipërisë, pasi deputetët kanë miratuar me shumicë votash ministrat
Idrizi braktis Ramën ditën e provës së madhe: A do ta votojë LSI Fatmir Xhafajn si ministër? Kuvendi pritet të votojë sot katër ministrat e rinj të dekretuar nga Presidenti Bujar Nishani, por duket se kjo nuk do t
Fatmir Haklaj u kthye në mit pas atentatit me mina të telekomanduara (FOTO LAJM) Pas atentatit të 4 gushtit 1999, Fatmir Haklaj u transportua me helikopterë drejt Spitalit Ushtarak të Tiranës. Njeriu m
PAMJE TË RRALLA/ Kur Fatmir Haklaj zbrazte karikatorin e pistoletës në tavolinën e dasmës (FOTO LAJM) Fatmir Haklaj ishte ende i panjohur atëherë për publikun e gjerë, por edhe për banorët e rrethit të Tropojës. Bëhet fjal
“Ministri jot kundër ministrit tim”, sherr për pronën e Klement Balilit Prona në administrim të vëllait të Klement Balilit ka çuar në përplasje institucionale dy ministritë e PS-së dhe LSI-së.
Luan Rama bën "prapakthehu"? Ja çfarë ndodhi në komision mes tij dhe Xhafajt Kodi i procedurës penale u miratua sot nga Kuvendi i Shqipërisë vetëm me votat e maxhorancës. Fatmir Xhafaj i cili dr
Vrasja që i vuri flakën Tropojës: Biseda me Fatmir Haklajn pasi pa vëllain e vdekur (Rrëfimi i ish-të dënuarit me 20 vjet burg: Vrasja e 5 janarit 1998 e Shkëlqim Haklajt shënoi fatalitetin e krahinës. Di
Kërkonte 7 milion, gjykata i cakton vetëm 7 mijë euro dëmshpërblim Fatmir Limajt Ish-komandant “Çeliku”, Fatmir Limaj, ka refuzuar ofertën e Këshillit Gjyqësor të Kosovës për dëmshpërblimin e kërkuar p
Kur Fatmir Haklaj uronte tropojanët, 9 muaj para vrasjes së Azem Hajdarit (VIDEO) Historia e Fatmir Haklajt është shumë e njohur në vendin tonë, teksa tashmë qarkullon dhe një video e rrallë në dhjetor
Nishani hedh "bomben": Kuvendi të mos votojë Fatmir Xhafajn për ministër Presidenti Nishani në deklaratë për shtyp bëri të qartë që nuk do ta dekretonte Fatmir Xhafajn Ministër të Brendshëm por
A do t’a dekretojë Nishani Fatmir Xhafajn? Situata politike në vend është shumë e tensionuar në një kohë që vëmendja duhet të ishte tek zgjedhjet e lira dhe reform
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.