999 rezultate për

fatma

Fatma dhe Alfio prezantojnë për herë të parë djalin e tyre Fatma dhe Alfio zgjodhën ta mbanin sekret portretin e bebushit të tyre, deri më tani. Për herë të parë çifti na prez
Feston ditëlindjen, Fatma i bën surprizën speciale Alfios (FOTO LAJM) Shefi i njohur i kuzhinës, Alfio Rrotani ka festuar 31-vjetorin e lindjes. Ai është befasuar nga bashkëshortja e ti
Babë e bir, Alfio dhe Fatma ndajnë çastet më të ëmbla me Noah-n (FOTO LAJM) Janari solli shumë gëzim në shtëpinë e Fatma Methasanit dhe Alfio Rrotanit. Pas ardhjes së Noah në jetë, Fatma dhe Alfio
Noah sapo hodhi hapat e parë dhe mami Fatma e ka gdhendur përjetësisht këtë moment (FOTO LAJM) Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë të një djal të quajtur Noah në janar të kë
"Vjehrra më ka ndihmuar shumë", Fatma përlotet në emision Noah, bebushi i Fatmës dhe Alfios, erdhi në jetë në shkurt të këtij viti. Të qenurit nënë për herë të parë në moshën 25-
Fatma Methasani bjonde? Nëse nuk e imagjinoni dot shihni këtë foto (FOTO LAJM) Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Prej disa muajsh ajo dhe partneri i saj, Al
Kujt i ngjason më shumë Noah? Fatma zbulon këto detaje për të voglin e saj (FOTO LAJM) Fatma Methasani ka vendosur që një pjesë të ditës së sotme ta kalojë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Moderator
Si e ndryshoi Fatmën shtatzënia? Moderatorja e thotë vetëm me një foto (FOTO LAJM) Në ditët e fundit të muajit janar, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi n
Fatma ndan momentet e ëmbla të Alfios krah të birit: Gjëja më e bukur që kam parë (FOTO LAJM) Tashmë që është bërë mami, moderatorja Fatma Methasani po shijon ditët më të bukura të saj. Djali i saj Noah duket se i
Vetëm 1 javë mami, Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë qëkur Fatma solli në jetë vogëlushin e saj, Noah. Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Alfio
Alfio mban Fatmën në "pëllëmbë të dorës", shihni çfarë bën për partneren pas lindjes (FOTO LAJM) Fatma dhe Alfio janë bërë prindër për herë të parë vetëm dy ditë më par, me vogëlushin të cilin e kanë pagëzuar me emrin
Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Pritjes së ëmbël i erdhi fundi. Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani sot u bën prindër për herë të parë. Lajmin e bër
Në prag të lindjes së bebit, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit (FOTO LAJM) Pak muaj më parë u raportua se televizioni INTV po mbyllej. Më pas edhe vetë moderatorët e konfirmuan këtë. Mirëpo ky te
Nga muaji i parë tek i nënti, Fatma ndan fotot më të bukura gjatë shtatzanisë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Fatma Methasani është në pritje të ëmbël prej disa muajsh. Ajo ka publikuar
Një shtatzënie e papritur, Fatma tregon si reagoi kur mori vesh se do bëhet nënë (FOTO LAJM) Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Në jetë do
Pak para lindjes, Fatma dhe Alfio ndajnë momentet më të bukura të pritjes së ëmbël (FOTO LAJM) Fatma dhe Alfio po kalojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t'u bërë prindër për herë të parë. Çifti gjatë kësaj
Janë apo jo shtatzëna? Fatma dhe Aulona tregojnë të vërtetën (FOTO LAJM) Të gjithë menduan ç’rastësi e ëmbël kur lexuan lajmin se moderatoret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë sërish shtatz
Fatma dhe Aulona shtatzënë për herë të dytë, në të njëjtën kohë (FOTO LAJM) Dy moderatoret e "ThumbOn", Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu janë shoqe dhe kolegesh prej vitesh. Ato shihen shumë shpes
Fatma Haxhialiu kapet me Jul Dedën live në emision: Po je burrë, kërko falje (FOTO LAJM) Aktori Jul Deda dhe moderatorja Fatma Haxhialiu kanë debatuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Thumb", për sherrin virtu
Alfio surprizon Fatmën në mes të emisionit! Shefi i kuzhinës bën deklaratën e papritur (VIDEO) Moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël. Ajo dhe Alfio do të zgj