999 rezultate për

fatjon

Arrestohet vlonjati që tentoi të vriste me armë zjarri një person Policia ka kapur autorin e vrasjes së mbetur në tentativë në Gusht të 2018, shtetasi Fatjon Aliraj, 31 vjeç, banues në V
U dënua me burg, zbardhen përgjimet mes efektivit dhe hajdutit Gjykata e Tiranës ka dënuar me një vit e shtatë muaj burg një ish-inspektor të Policisë së Shtetit, pasi ka ndihmuar një
Zbardhet krimi makabër në Laç: I riu vret shokun e ngushtë dhe i zhduk trupin Policia e Laçit ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se ka vrarë dhe zhdukur trupin e shokut të ngushtë. Ngjarj
E pastër! Prokurorja Fatjona Memçaj kalon me sukses Vettingun Prokurorja e Apelit Fatjona Memçaj ka kaluar procesin e Vettingut. Memçaj është rikonfirmuar në detyrën e saj. Gj
Prokurorja del e pastër, shpëton nga rrjeta e vetting-ut Fatjona Memçaj, prokurorja e Apelit në Tiranë dhe anëtare e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi rezulton të jetë e pastër
Tentoi të vriste në 2015, kush është autori i aksidentit me dy të vdekur Vazhdojnë hetimet në lidhje me aksidentin misterioz në Durrës ku humbën jetën dy shtetas, një 23-vjeçare dhe taksisti 60
Përgjime rrëqethëse, si planifikonte shkodrani të vriste bashkëshorten Vazhdojnë punimet në gjykatën e Krimeve të Rënda në lidhje me vrasjen e gruas nga Shkodra e urdhëruar nga vetë bashkësho
I riu që u arratis nga tualeti i Gjykatës merr në qafë dy policët e burgut Pas arratisjes të të riut nga tauleti i Gjykatës së Gjirokastrës, SHKB ka marrë një vendim të rëndësishëm. Mësohet se
Akuza e rëndë e Berishës: Elektriçistin që humbi jetën në Tropojë, e vranë Sipas ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berishës, elektricisti i OSHEE, 32 vjecari që humbi jetën teksa po rregullon
Mbyti gruan me urdhër të pronarit, arrest me burg për Fatjon Karmeshtën Gjykata e Krimeve të rënda ka lënë në burg shtetasin Fatjon Karmeshtën i arrestuar pak ditë më parë për vrasjen e nënës
Mbyti gruan me urdhrin e pronarit, zbardhet dëshmia e 35-vjeçarit Ky është Fatjon Karmeshtna, i arrestuar për vrasjen e Suela Sulës gati dy vjet me parë në Shkodër në mobilerinë e familj
Nëna e Fatjon Barmetës e akuzoi për dhunë, flet babai i autorëve: Erdhi të më çirrte Dy ditë më parë mes nënës së Fatjon Barmetës i cili u vra dhe u varros në vitin 2012 në Klos, dhe Ali Bojës, babait të a
Djali iu varros për së gjalli, flet nëna: Babai i vrasësve më qëlloi me shpullë Vrasja e Fatjon Barmetës i mban familjen e viktimës dhe të hasmit në gjendje "lufte". Fatjon Barmeta u vra dhe u varr
Tragjedia në Librazhd, kush janë dy shokët misteriozë që ndryshuan Fatjonin Një djalë vetëm 18-vjeç zgjodhi t'i japë fund jetës duke u hedhur nga “Ura e Bushtricës” në Librazhd. Ngjarja e rënd
Përgjimet e policit me hajdutin në Kavajë: "Ik tako prokurorin, mbyll muhabetin" Zbardhen përgjimet e bisedave telefonike të oficerit të policisë në repartin “Shqiponja” me personin e shpallur në kërki
Përgjimet e policit me hajdutin: Merr prokurorin o k*r, se ike në burg Zbardhen përgjimet telefonike që fundosën oficerin e policisë, i cili u arrestua pasi furnizonte me informacion një pers
I mbani mend Fatjonin dhe Matildën e “BB”? Një mrekulli ka ndodhur në jetën e tyre (FOTO LAJM) Ata ishin ndër banorët më simpatikë të Big Brother 7. U futën çift brenda lojës, dhe kjo gjë nuk ndikoi në marrëdhënien
U akuzua për vrasjen e kampionit të bilandos, ky është Juxhin Dauti (FOTO LAJM) Personi që shikoni në galerinë më sipër është viktima e dytë e sulmit me armë dje në Sukth, ku humbi jetën edhe ish-poli
Të shtëna me armë në Tiranë, shpallet në kërkim 31-vjeçari Policia e Tiranës bën me dije se ka shpallur në kërkim 31-vjeçarin Fatjon M., pasi akuzohet se ka qëlluar me armë zjarri
Grabitja e Rinasit/ “Të marr një pulë te shtëpia jote?”, zbardhen kodet e autorëve Grabitja e Rinasit e ndodhur vetëm pak ditë më parë ka nxjerrë në dritë se të njëjtët autorë kanë qënë edhe autorët e gr