999 rezultate për

fatit

Basha i tregon Ramës 4 hapat emergjente që duhet të ndërmarrë për përballimin e pandemisë (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha në një postim në Twitter, rendit katër hapat urgjentë, të cilët duhet të ndërmerren nga ana e
10 klubet që hapën "thesin" gjatë afatit kalimtar të verës Afati kalimtar i verës 2020 ka sjellur mjaft ndryshime interesante, me disa klube që e kishin të pamundur arritjen e obj
Ktheu lokalin në fole lojërash fati, arrestohet 51-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 51-vjeçar. Uniformat blu njoftojnë se është vënë në pranga R.H., 51 vjeç, banues n
U mbyllën me bujë, hapet gara për dhënien e licencave për kazino Hapet gara për dhënien e licencave për kazinotë. Autoriteti i Mbikëqyrjes së Lojërave të Fatit ne faqen e saj zyrtare ha
Vinin baste me telefon, arrestohen dy persona në Durrës Blutë e Durrësit kanë arrestuar 2 pronarë subjektesh që ushtronin aktivitetin e lojrave të fatit. Sipas policisë, E.
Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, gruaja dhe fëmijët në mëshirë të fatit Shumë familje në Njësinë numër 4 në Tiranë, të dëmtuar që ne
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit, arrestohet i riu në Tiranë Një 24 vjeçar është arrestuar nga blutë e kryeqytetit teksa një tjetër është proceduar penalisht pasi u kapën në kundërs
Rikthimi i kazinove, PD: Rama i preu në besë qytetarët Ditët e fundit, kryeministri Edi Rama ka vendosur të rihapen kazinotë, duke sjellë një shqetësim të madh në vend. Një
Rëndohet situata në Kapshticë, qytetarët në prag të afatit për tamponin Ditën e sotme është rënduar sërish situata në Kapshticë. Për shkak të trafikut, mbi 100 persona kaluan natën e së sht
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit: Arrestohet pronari i lokalit, procedohen tre të tjerë Policia ka proceduar penalisht 4 persona, nga të cilët një i arrestuar në flagrancë, një i shpallur në kërkim dhe dy të
Horoskopi 22 gusht, ja si do të jetë parashikimi i fatit për ju Dashi Hëna dhe Venusi do të krijojnë një atmosferë të keqe. Do të keni disa siklete, dhimbje stomaku që ju bëjnë të n
Cili është numri juaj i fatit sipas shenjës së horoskopit Dashi është shenja e parë në rrethin e horoskopit dhe ajo është barabartë me shtëpinë e parë, kështu që numri i fatit në
Qytetari denoncon tek Berisha ç’po bëhet me të infektuarit e COVID-19: Jemi në mëshirë të fatit "Gjendje alarmante e COVID-19 në Tropojë, 20 persona presin më kot për testin COVID-19..." Qytetari dixhital ka denon
Zgjidh një nga biskotat e fatit dhe merr tani një mesazh për veten Këto biskota të bëra me miell, mbajnë brenda tyre një mesazh për ata që i zgjedhin! Mesazhet që ato japin janë si një pr
Kryetari i Aleancës pë Shqiptarët jep premtimin për kazinot Me rastin e takimit të koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, me banorët e fshatit Pirok, kryetari i Aleanc
Shuplakë Ramës! Venecia i jep të drejtë Metës për emërimet në Gjykatën Kushtetuese Komisioni i Venecias konstaton se Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vepruar drejt kur ka pezulluar procedurën e emër
Barcelona merr vendim për të ardhmen e Ansu Fatit Barcelona ka përcaktuar se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e Ansu Fatit në edicionin e ri. Talenti me pasaportë span
Vijonin lojrat e fatit pa ia ditur se ç'thotë ligji, jepet vendimi për 33 nga 115 të ndaluarit Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masat e sigurisë për 33 nga 115 personat e arrestuar gjatë operacionit lojerat në Elbasan
Aksioni i madh penalizon edhe qytetarët e pafajshëm, policia nuk u kthen më celularët Policia e Shtetit ka zhvilluar aksione në disa qarqe të vendit për të ndëshkuar organizuesit e lojrave të fatit, të cila
Policia aksion edhe në Tiranë, çfarë u sekuestrua gjatë natës Policia ka ushtruar kontrolle gjatë natës edhe në kryeqytet. Aksioni vjen në kuadër të goditjes së paligjshmërisë str