999 rezultate për

fati

Barcelona beson te Fati, refuzon ofertën e majme nga gjigandët e Premier League Barcelona beson shumë te Ansu Fati dhe për talentin e saj i cili pak ditë më parë u bë pjesë zyrtare e skuadrës së parë,
Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, gruaja dhe fëmijët në mëshirë të fatit Shumë familje në Njësinë numër 4 në Tiranë, të dëmtuar që ne
Nuk keni marrë ende pagën e luftës, ky është afati i fundit i aplikimit Afati i fundit për personat që nuk kanë plotësuar dokumentacionin për pagën e luftës, është data 25 shtator. Drejtoresha
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit, arrestohet i riu në Tiranë Një 24 vjeçar është arrestuar nga blutë e kryeqytetit teksa një tjetër është proceduar penalisht pasi u kapën në kundërs
HOROSKOPI/ E mërkurë, 16 shtator: Çfarë fati do të kenë sot beqarët Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraq
Reali kërkon 50 milion euro, Bale drejt Tottenham Tottenham është favorit për të siguruar shërbimet e Gareth Bale. Sipas mediave angleze, skuadra e udhëhequr nga trajn
KLGJ vendos unanimisht për fatin e Mimoza Margjekës Këshilli i Lartë Gjyqësor vendosi sot në mënyrë unanime për pezullimin nga detyra të gjyqtares Mimoza Margjeka. Kujto
Fati nuk ishte me të, Robben debuton në mënyrën më të keqe të mundshme (VIDEO) Arjen Roben i është rikthyer pas një viti pushim përsëri futbollit të luajtur. Holandezi u largua në verën e vitit 20
Rikthimi i kazinove, PD: Rama i preu në besë qytetarët Ditët e fundit, kryeministri Edi Rama ka vendosur të rihapen kazinotë, duke sjellë një shqetësim të madh në vend. Një
Pranoni gabimet dhe vazhdoni përpara, çfarë ka rezervuar fati për nesër Dashi Nuk keni pse i detyroni njerëzit t’ju japin atë që ju duhet – do jua japin me kënaqësi edhe nëse ua kërkoni me
Pas James, te Reali edhe 4 futbollistë të tjerë kërkojnë klube të tjera Real Madrid është duke punuar në largime të futbollistëve gjatë këtij afati kalimtar të verës. James Rodriguez e zyrt
Shkëlqeu te Spanja, Barcelona me kontratë marramendëse për Fati Ansu Fati është pjesë e planeve afatgjate të Barcelonës. Skuadra e Barcelonës ka identifikuar së paku dy emra për të
"Fati i Malit të Zi në duart e tij?", Dritan Abazoviç u përgjigjet akuzave Dritan Abazoviç, kryetar i grupimit URA dhe lider i koalicionit „E Zeza mbi të Bardhë“ thotë për DW se nuk do të ketë nd
Ansu Fati, djaloshi i ndrojtur në shkollë, por me plot talent për futbollin Ansu Fati do të jetë pjesë e ekipit kombëtares të Spanjës për herë të parë në ndeshjet e shtatorit. Adoleshenti mund
Fati me Tiranën, kualifikohet direkt në "Play-Off" ku do të përballet me kampionët e Bullgarisë Fati nuk e donte në turin e dytë të "Champions League" atje ku Tirana humbi padrejtësisht ndaj Crevena Zvezdës, megjithë
Shqiptari që ka në dorë fatin e Qeverisë në Malin e Zi Rezultati i zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi tregon se as partia pro-perëndimore në pushtet dhe as aleanca rivale pr
Rëndohet situata në Kapshticë, qytetarët në prag të afatit për tamponin Ditën e sotme është rënduar sërish situata në Kapshticë. Për shkak të trafikut, mbi 100 persona kaluan natën e së sht
Paketat e ndihmës, mbyllet sot afati i ankesave për atë që nuk e kanë marrë Sot është dita e fundit kur qytetarët mund të dorëzojnë ankesat e tyre për mosmarrjen e paketave të ndihmës gjatë karant
Man United paguan 170 milion euro për Ansu Fatin Manchester Unitedi raportohet është pajtuar të paguajë klauzolën e Ansu Fatiti që i ka caktuar Barcelona. Skuadra kat
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit: Arrestohet pronari i lokalit, procedohen tre të tjerë Policia ka proceduar penalisht 4 persona, nga të cilët një i arrestuar në flagrancë, një i shpallur në kërkim dhe dy të