999 rezultate për

fatbardh

Çifti Bërçama dhe Fatbardh Lici, vrasjet që ndezën flakë Shkodrën (FOTO LAJM) Zbardhja e vrasjes së vëllezërve Bilali në Shkodër duke se ka nxjerrë në pah edhe të gjithë panoramën e ekzekutimeve maf
A u manipuluan zgjedhjet brenda PD-së?! Ja fotoja që tregon shumëcka ... Zgjedhjet për anëtarët e kryesisë së Partisë Demokratike janë shoqëruar me dyshime për manipulim të rezultateve. Një
Me video, si u ekzekutua Fatbardh Lici në mes të Shkodrës (VIDEO) Top Story përmes inskenimeve dhe improvizimeve në terren, solli në vëmendje dhe ngjarjen ku me 10 gusht të vitit 2018, F
Dalin politikanë që flisnin me grupin Bajri, zbardhet dyshimi për një vrasje tjetër Grupi Bajri pritet të shkaktojë fortunë edhe në politikë nëse prokuria do të ketë guxim t'i shkojë hetimit deri në fund.
Kaosi prej bandave në Shkodër, vëllai i Fatbardh Liçit reagon ndaj policisë Kur kanë kaluar një muaj e gjysmë nga vrasja e Fatbardh Licit dhe ende nuk ka asnjë person përgjegjës për këtë ngjarje,
Detaje për atentatin në Shkodër, makina që u përdor për vrasjen u vodh në Tiranë Ende nuk ka asnjë autor të arrestuar për ekzekutimin e 53 vjeçarit Fatbardh Liçi në Shkodër. Sipas burimeve nga grup
"Ke të fala nga...", çfarë i tha vrasësi viktimës në Shkodër para se të qëllonte Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpa
Dëshmitari zbulon se çfarë i tha vrasësi viktimës në Shkodër Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por përpa
Duke iu lutur zotit, fytyrat e deputetëve kur ra tërmeti i parë (VIDEO) Tërmetet e njëpasnjëshme që goditën vendin shkaktuan panik tek qytetarët të cilët braktisën me urgjencë banesat e zyrat.
Deputetët e PD-së rrahin qytetarin në mes të Tiranës (VIDEO) Një incident ka ndodhur sot në kryqytet ku janë përfshirë dy zyrtarë të lartë të Partisë Demokratike me një qytetar të m
Makinën plot me hashash drejt Malit të Zi, si u arratisën 3 trafikantët Policia e Shkodrës ka finalizuar me sukses operacionin në Malësi të Madhe ku janë kapur 70 kg drogë dhe janë vënë në pra
Një person kërcënon se do të hidhet nga shtylla e tensionit të lartë Një person po kërcënon se do të hidhet nga shtylla e tensionit të lartë në Tiranë. Nga raportimet e para mësohet se
Dalin detaje shokuese, çifti në Pogradec u vra nga një i afërm pasi zbuloi se... Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në fshatin Velçan të Pogradecit në 18 shkurt, ku burrë e grua, 26 dhe
Plas sherri në televizion mes motrash, konflikti për pronat dhe martesat me shumë meshkuj Këtë puntatë në emisionin “Shihemi në gjyq”, ishin dy motra të cilat ishin në konflikt për një apartament. Fatbardha
Bojaxhiu i thotë Ramës: Na shkatërruat, do iki në Gjermani (VIDEO) Në emisionin humoristik "Portokalli" u vu në skenë rasti i një bojaxhiu i cili kërkonte punë dhe lidhur me këtë problem
Ndëron jetë regjisori Fatbardh Smaja Për shkak të një sëmundje të rëndë ka ndëruar jetë sot regjisori dhe aktori i njohur shkodran Fatbardh Smaja. Smaja
Berisha thirrje për protesta: Të ndahemi nga bandat qeveritare të Edi Ramës Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon qeverinë se po zbaton kodin e mafies dhe të heshtjes për një të zgjedhur vendor nën
Gjendet kundërtanku me të cilin u sulmua vila e kryeplakut të Farkës Policia e Tiranës zbulon kundërtankun i cili dyshohet se është qëlluar vila e Fatbardh Plakut, kryekomunarit të Farkës s
Atentati ndaj kryekomunarit të Farkës për shkak të detyrës Sulmi me antitank ndaj ndaj banesës së kryetarit të Komunës së Farkës në Tiranë, Fatbardh Plaku dyshohet të ketë ndodhur
Kapet i dyshuari për vrasjen e Fatbardha Tafës I dyshuari i parë si autor i vrasjes së Fatbardha Tafës bie në pranga sërish për zhvatjen e varëses nga qafa e një gruaj