999 rezultate për

fatale

Gabimet fatale në nxitim e sipër të Saimir Tahirit Ngjarjet u zhvilluan shpejt për Saimir Tahirin pasi i doli zyrtarisht emri në përgjimet e prokurorisë së Katanias për gr
PAMJE TË RËNDA/ Aksident i rëndë në Tiranë, vdes i moshuari sepse kaloi me të kuqe Një person ka gjetur vdekjen ditën e sotme në zonën e “9 katsheve” në Tiranë pasi ka bërë një gabim fatal. Një i mos
Një anëtar i PDK-së kërkon masa fatale ndaj Vetëvendosjes Një zyrtar i Partisë së Kadri Veselit po kërkon që Vetëvendosje të shpallet organizatë antikushtetuese. Gani Koci ka thë
E FRIKSHME/ Për 10 muaj 103 të vdekur në aksidente rrugore Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, n
Adoleshentët filmojnë vdekjen e tyre fatale live në Facebook (VIDEO) Vdekja e tre adoleshentëve është filmuar nga vetë ata, live në Facebook, kur policia hapi zjarr nga helikopteri në drejt
VIDEO +18 / Vdes portieri pas goditjes që mori, 1 minut para se të mbaronte pjesa Portieri indonezian, Çoirul Huda, i skuadrës Persela Lamongan, ka gjetur vdekjen teksa ishte në fushë në sfidën përballë
Aksidenti tragjik në Itali, zbulohet emri i shqiptarit që humbi jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku ka humbur jetën një i ri shqiptar. Policia bën me dije se viktima është
Ndarja e Katalonjës do të ishte fatale për Barcelonën, rrezikon pjesmarrjen në Champions Shkëputja e eventuale e Katalonjës mund të ketë pasoja të bujshme mbi fatin e ekipit blaugrana. Nga grindjet mbi të drej
Loja me zjarrin rezulton fatale për 38-vjeçaren, shihni transformimin (FOTO LAJM) Ka rezultuar fatale loja me zjarrin për 38-vjeçaren Jo Robinson. Në vend të parafinës ajo futi vaj në gojë dhe në mom
Historia e trishtë e femrës fatale që marrosi burrat e Tiranës dhe u var me litar Ganimet Cuku, është një ndër femrat fatale të viteve të diktaturës, ’50-’60. Ajo është e njohur jo vetëm për sharmin
Cristiano Ronaldo rrëzohet nga shkallët e autobusit, rrezikon Superkupën (VIDEO) Një rrëshqitje nga shkallët e autobusit për pak sa nuk rezultoi fatale për yllin portugez Kristiano Ronaldo. Futbolli
Berisha "prish agjërimin": PD, në vështirësi serioze Pasi ka votuar për kreun e ri të demokratëve, Sali Berisha ka shpjeguar edhe heshtjen e tij të gjatë ndërkohë që partia
Kujdes kur hidhni njerëz në ujë, pasojat mund të jenë fatale (VIDEO) Një burrë dhe një djalë i ri janë përpjekur që të hedhin një vajzë në ujë, por nuk ia kanë dalë pasi ajo u rrëzua në cep
5 gabime fatale që i bëni kur takoni njerëz të rinj Është normale që kur takoni dikë të ri përpiqeni t'i bëni përshtypje ose dilni pak nga vetja. Por janë 5 gabime tragj
40 sekondat fatale të Artan Cukut, 4 plumba në gjoks e 1 në kokë Artan Cuku, 42 vjeç, i cili ka mbajtur disa pozicione drejtuese në strukturat e Policisë së Shtetit, u ekzekutua për vde
Aktori i njohur amerikan i shpëton përplasjes fatale me avion (VIDEO) Aktori i njohur Harrison Ford është përfshirë në një tjetër aksident ajror. Ai ishte duke drejtuar avionin e tij privat
"Serbia s’e ka më fuqinë e bombës po të fishekzjarres, lufta e re do të ishte fatale për të" Pse Serbia veç një brigadë e ka në veri e pse pesë të tjera e rrethojnë Kosovën? Cilat janë kapacitetet ushtarake serbe?
Endej rrugëve me 80.000 € drogë, arrestohet shqiptari në Itali Një 40-vjeçar shqiptar, me banim prej vitesh në zonën e Livornos në Itali, është vënë në pranga pasi është kapur me 7 ki
Humbja me Sampdorian fatale për De Boer, ja kush e pason Humbja e djeshmeme Sampdorian mund të jetë vendimtare për fatin e De Boer në krye të Interit. Trajneri i zikaltërve, i c
Aksidenti tragjik/ Publikohet momenti pak çaste para përplasjes fatale (VIDEO) Aksidenti i ndodhur para tri ditësh në Durrës tronditi thuajse të gjithë Shqipërinë. Si pasojë e përplasjes së makinave