999 rezultate për

fatal

Gent Fatali flet për të dashurën, i bën super dedikimin publik (VIDEO) Gent Fatali është një ndër personazhet më të dashur, që arriti të tërhiqte zemrën e publikut brenda një kohe fare të shk
Nje humbje sonte ndaj Licesterit do të ishte fatale për Lampard Frank Lampard pritet të shkarkohet nga posti i trajnerit të Chelseas. Mediat britanike shkruajnë se largimi i Lampard
Parakalimi fatal, dalin pamjet para aksidentit tragjik me 4 viktima te Rruga e Kombit (VIDEO) Dalin pamjet e aksidentit tragjik me 4 viktima në afërsi të një karburanti në Rreshen, ku mjeti tip "Citroen" me targa 0
Gafë fatale që në minutën e 2, Shkodran Mustafi është histori më vete te Arsenali (VIDEO) Futbollistët shqiptarë që janë pjesë e Arsenalit do të përfundojnë gjithmonë në qendër të kritikave sa i përket tifozëve
Tentoi t’i vinte flakën vetes, Fatimja: Herën e dytë do jetë fatale Pak ditë më parë u krijua panik në Durrës, kur një e moshuar tentoi që t’i vinte flakën vetes në sheshin “Liria”. Fatmir
Aksidenti fatal në Dibër, humb jetën edhe një 23 vjeçar Gjashtë ditë pas një aksidenti në Dibër ku humbi jetën një 34 vjeçar, sot ka ndërruar jetë edhe një person i dytë, i cil
Si asnjëherë, Gent Fatali publikon foton intime me motrën e Loredanës (FOTO LAJM) Gent Fatali është një ndër artistët më të talentuar që brenda pak kohësh arriti të bëhej pjesë e tregut muzikor shqiptar
Përplasje fatale gjatë garës, vdes piloti 23-vjeçar (VIDEO) Pista e Interlagos të garave “Superbike” ishte tragjike për Mateus Barbosa, i cili ka humbur jetën pas humbjes së kontro
A do të rikthehet karantina në Shqipëri? Rama: Do të ishte fatale! "Një mbyllje përsëri do të ishte shumë herë më me probleme e shumë më tepër pasoja në të gjitha aspektet dhe për të gjit
Aksidenti fatal në Gjermani: Të rinjtë nga Deçani po shkonin në shkollë Dy të rinj kosovarë kanë humbur jetën sot tragjikisht në Gjermani. Ata u goditën nga treni, nga ku nuk arritën t’u mbije
7 gabime fatale që i bëni lëkurës kur flini me make up Të gjithë e dimë që nuk duhet të flemë me make up...kurrë! Kur themi kurrë, është fjala edhe për ato net që ktheheni von
Mund të shkaktojë edhe pasoja fatale, kaq kohë mund të rrijë zgjuar një njeri Njeriu rri zgjuar mesatarisht për afro 16 orë e 10 minuta përpara se të bjerë sërish në gjumë. Ata që rrinë zgjuar s
Uzuni i bën të gjitha vetë, kualifikon Fernecvaros dhe feston me shqiponjë (VIDEO) Myrto Uzuni i ka dhënë kualifikimin Ferencvaroshit në raundin tjetër të Ligës së Kampioneve. Sulmuesi beratas ishte
Nga 0.1% në 1%, si një gabim i thjeshtë por fatal matematikor çoi botën në panik e karantinë *Nga Malcolm Kendrick Në shkurt, guruja amerikan i Covid-19, Anthony Fauci, parashikoi që virusi ishte ‘i ngjashëm me
Aksident fatal në New York, vdes tragjikisht çifti shqiptar nga Malësia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e ditën e djeshme në New York. Mësohet se për shkak të një aksidenti, ka gjetur
Aksident me fatalitet, humb jetën një shtatëvjeçare Sot (23 gusht, 2020) në mbrëmje ka ndodhur një aksident me fatalitet na fshatin Kllodernicë të Skenderajt. Si pasojë
Aksidentet rrugore, rriten fatalitetet për banorë në tre vitet e fundit Numri i vdekjeve nga aksidentet rrugore ka ardhur në ulje gjatë dekadës së fundit, duke arritur në 227 jetë të humbura n
Aksident fatal në Berat, përplaset për vdekje 61-vjeçari Një aksident rrugor me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Mësohet se shtetasi A.S, 56 vjeç, banues në
Rritja e Borxhit Publik, Basha akuzon Ramën se po i jep goditjen fatale ekonomisë Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas të dhënave të fundit lidhur me rritjen e Borxhit Publik trksa shprehe se kryem
E RËNDË/ Aksidenti fatal i merr jetën presidentit të klubit të futbollit Mbrëmë pas një aksidenti te rëndë ka ndërruar jetë Albert Krasniqi. Krasniqi përvec politikës ishte i angazhuar në sp