999 rezultate për

fast

Demi Rose impresionuse në shfaqjen Mark Fast (FOTO LAJM) Demi Rose njihet për linjat e saj perfekte kjo i jep asaj luksin të promovojë linjën e saj të veshjeve, shkruan Albeu.co
"Fast and Furious" në rrugët e Tiranës, radari kap mat shoferin (VIDEO) Policia Rrugore vijon kontrollet në rrugë me qëllim rritjen e parametrave te sigurisë rrugore dhe shmangien e aksidentev
Shërbimi i ri në sportelet e Zyrës Rajonale ADISA Tiranë, ZRPP: “Fast Track”. Një shërbim i ri dhe shumë i shpejtë është vendosur në Zyrën Vendore të regjistrimit të Pasurive të paluajtshme në Tiran
Si të aplikoni në FASTIP, ku bashkë me diplomën merrni edhe konratën e punës FASTIP (Fakulteti i Studimeve të Integruara me Praktikën) pranë Universitetit "Aleksandër Moisiu" Durrës është hapur vit
Pronari i Fast Food-eve të njohura, kush është biznesmeni që u rrah mbrëmë në Tiranë Një biznesmen i njohur në Tiranë është dhunuar mbrëmjen e djeshme nga persona ende të paidentifikuar. Ngjarja ka ndo
Shqiptarët të fiksuar pas Fast-Food, dëmet serioze në organizëm Përdorimi i ushqimeve të shpejta është pa dyshim në majat më të larta. Ushqimi i shpejtë pa dyshim që është dhe shumë
Vdisni për ushqimet Fast -Food? Hiqni dorë sa më shpejt të gjithëve na pëlqen Fast Food dhe në një jetë që ecën vrullshëm, është gjithnjë e më e vështirë të gatuash shëndetshëm
Me vrap drejt Jalës, por shikoni se çfarë po hani aty (FOTO LAJM) AKU ka bllokuar për shkak të kushteve të këqija të higjenës tre restorante në "Jalë". Gjatë aksionit që AKU po ushtro
Kujdes çfarë hani! Bllokohet "fast-food-i" në Shëngjin Në kuadër të masave të përforcuara për mbarëvajtjen e sezonit turistik, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka konstatuar një
Gra, ushqimet “Fast – Food” po ju ulin shanset për të mbetur shtatzënë Mbase nuk e keni menduar më herët, por ushqimi është vendimtar për të konceptuar një fëmijë. Sipas të studimeve të fundi
Ndërron jetë pronari i Fast Food-it që shpërtheu në "Bllok" Pronari i Fats Food-it që shpërtheu dje në zonën e ish-Bllokut në Tiranë nuk ka mundur t'i mbijetojë plagëve të marra.
Punonjësja e fast food pështyn në sanduiçin e klientes (FOTO LAJM) Ky është momenti tronditës kur një punonjëse e fast food pështyn në ushqimin e një klienti. ShaeLynn Madplume shkoi t
Rreziku nga ushqimi "fast food" Gjithashtu, njerëzit që nuk marrin mjaftueshëm antioksidantë, të cilët gjenden në fruta e perime, prodhojnë rruaza të ku
U ble si zëvendësues i Neymar, Barcelona në alarm për Dembele Ousmane Dembele u ble si zevendësues i Neymar kundrejt 105 milion euro, por sjellja e tij i ka shqetësuar ndjeshëm admin
Sherri në fast food, kapen dy autorët që masakruan shqiptarin Policia italiane ka vënë në pranga dy egjiptianë, Abanoub Safwat Moawad Attia, 21, dhe Mohamed Farah Abdelghany Mostafa,
Fast food-i më i njohur në botë mbyll dyqanet, ka mungesë pule Kompania e fast food, KFC i ka kërkuar falje klientëve e saj për të reklamën e pulave, që është konsideruar si dicka asp
Largojini fëmijët nga fast food-et! Nuk është vetëm dëmtimi i traktit tretës problemi kryesor i ushqyerjes me ushqime të shpejta. Kjo gjë është trajtuar shp
Aktorja shqiptare e “Fast and Furious”: Sa u pagova për 1 muaj Erigerta Deda, vajza nga Mirdita, është pjesë e filmit të fundit “Fast and Furious” bashkë me dy aktorë të tjerë shqipta
Aktorja shqiptare pjesë e Fast and Furious: Me rrogën e një muaji jetova një vit “The Fast of the Furious” padyshim është një nga filmat më të preferuar në të gjithë botën. Në një rrëfim ekskluziv
Njihuni me modelen nga Prishtina e cila luajti në filmin “Fast and Furious 7” (VIDEO) Besiana Dili është modelja shqiptare me origjinë nga Kosova e cila ka marrë pjesë me një rol në filmin e njohur "Fast &