999 rezultate për

fassone

Fassone flet pas takimit me UEFA-n Pasi i ka prezantuar UEFA-s “dosjen Milan” për arritjen e një pakti të rakorduar, administratori i deleguar i kuqezinjve
Fassone: Gattuso ka transformuar Milanin Marco Fassone pranon se Gennaro Gattuso e ka transformuar Milanin - duke thënë se "situata ka ndryshuar krejtësisht".
Milan i shuan shpresat Chelseat dhe Manchester United për Romagnolin Milan po mundohet të shmangë interesimin e Chelseat dhe Manchester United për një nga mbrojtësit më të mirë të skuadrës
Fassone: E pamundur t'i plotësojmë kërkesat e UEFA-s CEO i skuadrës italiane Milan, Marco Fassone ka konfirmuar se kërkesat e UEFA-s, siç i ka quajtur ai “të pa realizueshme
Fassone: Komisioni i Fair Play ka bërë kërkesa që objektivisht janë të pamundura Administratori i deleguar i Milanit, Marco Fassone e ka pranuar se kërkesat e UEFA-s janë të pamundura Marco Fassone
UEFA i hedh poshtë Milanit propozimin, rossonerët edhe më pranë pezullimit Probleme të mëdha për Milanin brenda dhe jashtë fushës së blertë. Shuplaka e radhës vjen nga Nioni i Zvicrës. UEFA nuk k
Fassone flet për situatën e Milanit dhe merkaton e janarit Drejtori i Përgjithshëm i Milanit, Marco Fassone ka folur gjerë e gjatë për situatën e krijuar te klubi kuqezi, ndërsa k
Fassone flet për shkarkimin e Montelas Drejtori sportiv i Milanit, Marco Fassone, folur për vendimin e shkarkimit të Vincenzo Montellan. Në vend të tij erdh
Mesazhin e Fassones Juventus e dëgjoi me vëmendje, nis ofertën për Romagnolin Drejtori sportiv i Milanit, Marco Fassone ka deklaruar se klubi duhet të shesë një ose dy top lojtarë nëse nuk arrijnë t
Fassone: Kam besim se jemi në rrugën e duhur Marco Fassone insiston se Milan është në rrugën e duhur, edhe pse e pranon se rezultatet janë negative për momentin C
Fassone: Milan thjesht ka nevojë për pak kohë Marco Fassone pranon se Milan pritet më mirë në këtë fazë, por konfirmoi mbështetjen e tij për trajnerin Vincenzo Montel
Fassone përshkruan Derbin, ironizon me imazhin e Interit Kryesfida e javës së tetë Inter-Milan po afron dhe për Marko Fasonen nuk mund të jetë një ndeshje dosido. Administratori
Mundësia e fundit e Montellas, Fasone e gjen zëvëndësuesin Milani u mposht 2-0 nga Sampdoria dhe hapi debate mbi vendosjen e skuadrës nga trajneri, duke lënë jashtë dy blerje mjaf
Fassone: Synimi i Milanit nuk ndryshon, të kualifikohemi në Champions Marco Fassone mbwshteti synimin keryesorw tw Milanit qw është përfundimi në top katër dhe kthimi në Ligën e Kampionëve.
Fassone presion klubit: Nëse nuk kualifikohemi në Ligën e Kampionëve, do të ketë largime Milan në këtë edicion të merkatos ka bërë një punë fantastike. Kuqezinjtë arritën të nënshkruanin me plot 11 lojtarë.
Fassone dhe Mirabelli po mendojnë për super goditjen e sulmit Sipas QS, Fassone dhe Mirabelli, krijuesit e Milanit të ri, po mendojnë për ardhjen e një sulmuesi super të madhe në San
Fassones po i plotësohet dëshira, gati milionat për Moratën AC Milan ëndrrën të mëdha nuk e pati Bonuccin si pasojë dhe nuk ndalet me kaq. Rossonerët sipas 'Sportmediaset' do t
Fassone mendohet dhe vendos, dua vetëm Alvaro Moratan Drejtorët sportiv të Milanit kanë bërë një punë të shkëlqyer këtë merkato vere duke arritur 10 nënshkrime. Sipas Tutt
Milan – James, diçka e rëndësishme ka ndodhur sot CEO i Milanit, Marco Fassone ka folur për transferimin e mundshëm të yllit të Real Madridit, James Rodriguez. Ai tha
Fassone: Çështja Donnarumma merr fund me 3 korrik Shefi i Milanit Marco Fassone ka folur për La Gazzetta dello Sport për çështje e Donnarummas. Fassone ka një premtim