999 rezultate për

fassino

Bashkia e Tiranës merr ndihmën e Torinos për zhvillimin e qytetit Nga sot Bashkia e Tiranës është anëtare e Autoriteteve Metropolitane të Europës dhe do të marrë ndihmën e Bashkisë së To
Kumbaro në Itali, Marrëdhenie bashkepunimi kulturore me Torinon Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro zhvilloi në datat 16 dhe 17 qershor 2014 një vizitë pune në Torino, me ftesë të Krye
Bashkia e Torinos nderon Juventusin (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Torinos Piero Fassino ka nderuar Juventusin në Sallën e Kuqe të pallatit komunal. Kampionët e Ita