999 rezultate për

fasoneri

Mbyllet fasoneria në Përmet, 150 gra dalin në protestë 150 gra punonjëse të një fasonerie në Përmet kanë protestuar ditën e sotme përpara Bashkisë se Përmetit pasi ju është mb
Skandaloze! Dolën në rrugë të infektuar me COVID-19, gjobiten 4 të rinj me 7 milion lekë Inspektorati Shëndetësor Shtetëror Gjirokastër ka gjobitur me 700 mijë lekë të rinj 4 persona për thyerje të karantinës
Flakët përpijnë fasonerinë, nis evakuuimi i punonjësve Mëngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët në një punishte çantash në Gjirokastër. Mësohet se zjarri ka rënë në kat
Punonjësit ende brenda, përfshihet nga flakët fasoneria Një fabrikë fasonerie është përfshirë nga flakët në Skrapar. Godina u përfshi në flakë, në momentin që aty ende puno
Përfshihet nga flakët autobusi që transporton punonjësit e fasonerisë Një autobus që transporton punëtorët e fasonerisë në Fier është përfshirë nga flakët gjatë mesnatës, teksa ishte i parku
Gruaja infektoi gjithë familjen, dalin përgjigjet për 87 kolegët e fasonerisë në Berat Një punonjëse fasonërie nga Berati rezultoi pozitive me koronavirus pas kryerjes së tamponit ditën e djeshme. Ditën e so
Fasoneria kthehet në vatër rreziku në Vlorë, 6 raste të reja 6 raste të reja janë konfirmuar me COVID-19 në Vlorë. 4 prej të infektuarve janë prej një fasonerie, e cila ka edhe 1
Mbyllet fasoneria në Vlorë, 5 punonjëse dalin pozitive me koronavirus Një fasoneri këpucësh në Vlorë është mbyllur ditën e sotme nga Ishsh pasi pak ditë më parë 5 punonjëse të saj kanë rezul
DETAJET/ 60 fëmijë të infektuar me COVID-19 në Shqipëri, 30 prej tyre aktivë Prej dy ditësh në Shqipëri ka një shpërthim të lehtë të COVID-19. Kur u mendua se COVID-19 është drejt mposhtjes, në
Kërkuan pagën e luftës, pushohen nga puna 20 punonjës fasonerie 20 punonjës të një fasoneria janë pushuar nga puna, pasi kërkuan pagën e luftës. Vetëm sepse kanë shprehur pakënaqësi
''Duam pagën e luftës'', 250 punonjës fasonerie në Vlorë ngrihen në protestë Vijojnë protestat e punonjësve të fasonerisë të cilët ende nuk kanë marrë një përgjigje përsa i përket pagës së luftës.
Punonjëset e fasonerisë në Krujë protestojnë për pagën e luftës: Dy muaj s’kemi punuar fare Me maska mjekësore në fytyrë dhe doreza në duar, duke ruajtur distancimin social pasi punojnë në një nga vatrat më aktiv
Braçe publikon fotot skandaloze nga vatra e COVID-19 në fasonerinë e Fushë-Krujës Zv/kryeministri Erion Braçe ka publikuar kushtet në fasonerinë e Krujës ku shumë gra janë prekur nga koronavirusi. Br
Shënohen 3 raste me COVID-19 në një fasoneri në Tiranë Janë shënuar të tjera raste me COVID-19 në kryeqytet, Tiranë. Mësohet se 3 punëtore të një fasonerie në Tiranë rezult
Nuk morën pagën e "luftës", punonjësit e fasonerisë dalin në protestë Duket se jo të gjithë e kanë marrë pagën e "luftës". Ditën e sotme një grup punonjësish të një fasonerie në periferi të
Nuk respektuan masat, gjobitën dy fasoneri në vend Dy fasoneri janë gjobitur dhe dy automjetet që transportonin punëtorët janë sekuestruar. Kjo pasi ato nuk kanë respek
''Jeni vatër koronavirusi'', drejtori i fasonerisë në Krujë përplaset me zv.ministren live në emision Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli është përplasur me drejtorin e fasonerisë në Krujë, e cila u kthye në vatër
PD denoncon: Si u infektuan 86 punonjësit e fasonerisë Kruja është kthyer në një vatër të rrezikshme për shkak të përhapjes së papritur të Covid-19. Ish-deputetja e Partis
Basha këmbëngul për mbylljen e fasonerive: Qeveria nuk ka teste Kryedemokrati Luzlim Basha në një deklaratë të bërë nga selia blu, tha se qeveria nuk po i përgjigjet me masa, të gjithë
Fasoneria në Krujë vatër ''e nxehtë'', një tjetër punëtor infektohet nga COVID 19 Një tjetër punonjës në fasonerinë e Krujës ka rezultuar pozitiv me COVID-19. I infektuari ka punuar në një ambient pu