999 rezultate për

fashion

Pallto apo xhup? 6 modelet më në modë sipas fashionistave shqiptare (FOTO LAJM) Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht vesh
Bleu shtëpi pasi punoi në Abu Dabi, modelja 19-vjeçare tregon pagesën marramendëse Modelja 19-vjeçare Klaudja Kalia, disa kohë më parë u shpall miss “Fashion Tv”, duke nënshkruar një kontratë me gjigandi
Pallto apo xhup? 6 modelet më në modë sipas fashionistave shqiptare (FOTO LAJM) Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht vesh
Balfin lançon kartën e re "Happy"/ Ja përfitimet e mëdha në Neptun, Jumbo, Spar, etj. Grupi Balfin lançon Programin e Besnikërisë Happy, i cili shënon një risi absolute në tregun shqiptar si skema e vetme m
Nga Elvana te Rudina, si u veshën VIP-at në Class Fashion Show (FOTO LAJM) Siç mund ta keni lexuar, në kopshtet e Pallatit të Brigadave, u mbajt pasditen e djeshme Class Fashion Show ku u prezant
Sa fitojnë 6 fashion blogeret më të paguara në botë për një postim në rrjetet sociale? (FOTO LAJM) Mjafton t'i hedhim një shikim të shpejtë dasmës së Chiara Ferragnit në shtatorin e vitit të kaluar...Tre fustane Christi
10 super kombinimet e vjeshtës sipas të famshmeve shqiptare (FOTO LAJM) Vjeshta ka 1 muaj që ka hyrë fuqishëm dhe ti me siguri para se të shkosh në punë apo shkollë, rri një orë çdo ditë para
Dua Lipa kunata e ëndrrave, lë pas të gjitha angazhimet për të mbështetur Gigi Hadid (FOTO LAJM) Dua Lipa dhe partneri i saj, Anwar Hadid për disa ditë morën pjesë në “ New York Fashion Week” dhe më pas u larguan në
Në pasarelën e "Fashion Week" në New York "tronditi" modelja XXL (FOTO LAJM) Një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork ditën e shtunë. Tess Holliday tregoi vetëbesi
Fashionistet e Instagramin na prezantojnë kombinimet më të bukura të shtatortit (FOTO LAJM) Pulovra të ngrohta, xhaketa lëkure, fustane velvet, çizme kastori, çantat e mëdha… Vjeshta është stina e artë e modës, p
Keni fiksim veshjet e Lori Hoxhës? Ky është truku që përdor fashionista (FOTO LAJM) Si fillim le të themi që do të donim ta dinim më herët këtë truk! Tani që pushimet tona përfunduam, na erdhi keq që n
5 trendet e çantave të vjeshtës që i kanë fiksuar fashionistat që tani (FOTO LAJM) Dikush e pret vjeshtën për shiun melankolik, dikush për frutat e shijshme, dikush për sezonin e ri të shkollës a punës e
"Sandalet e vajzave të fshatit" po çmendin fashionistet dhe pallatin mbretëror (FOTO LAJM) Këto sandale që tashmë janë kthyer në pë të përdorurat nga gratë e pallatit mbretëror por edhe nga fashionistet kanë ekz
Engjëjt bien nga qielli, modelet e Victoria Secret bëjnë namin në New York (FOTO LAJM) Padyshim mbrëmja e djeshme, ka qenë një boom i madh në tërë botën e modës. “Victoria Fashion Show” u rikthye në New Y
U fejua me Shkëlzen Berishën në një festë intime, reagon Armina Fejesa e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës bëri jo pak bujë ditën e sotme. Në rrjetet sociale qarkulluan shumë sh
Njihuni me modelen myslimane që mposhti mentalitetin e vjetër (FOTO LAJM) Edhe pse e veshur me rroba që karakterizojnë besimin e saj musliman, modelja ka arritur të bëj karrierë duke marrë pjesë
Old Fashion! (Jashtë mode) Në qoftë se ti sillesh mirë, vishesh thjeshtë, je i varfër apo nuk je mjaftueshëm i abdetuar me trendin e ri, padyshim q
Prezantuesja e njohur shqiptare pjesë e ''Milano Fashion Week'' (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Viola Spiro qëndroi për disa kohë në qendër të mediave rozë pasi i dashuri i saj Valentin Selaj u b
Fashion Week New York, këpucët që ranë më shumë në sy Java e modës në New York tashmë ka nisur dhe stilistë të ndryshëm kanë shfaqur koleksionet e tyre të para ku ashtu si në
Fustani 1.8 mijë dollarë i Melania Trump që tërhoqi vëmendje Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump, është shfaqur shumë e ëmbël me një fustan pink, i cili ka kushtuar jo pak, por p