999 rezultate për

fashĂ

Aksidentohet ish-miss Albania, publikon foto me fasha (FOTO LAJM) Ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere, e cila tashmë është pjesë e “Dance With me”, duket se nuk po kalon momente të
Zgjerohet fasha, nga amnistia do përfitojnë edhe të dënuarit për kanabis dhe vjedhje energjie Sa i takon amnistisë, me kërkesë të deputetëve socialistë është zgjeruar fasha e përfitimit edhe për të dënuarit me gjob
Çiljeta i'a hedh paq, ja si duket pasi ka hequr fashat e operacionit (VIDEO) Zvogëlimi i gjoksit të Çiljetës pati një jehonë të madhe kur përpos komenteve në Istagramin e saj, shpërthyen edhe media
ERE rrit çmimin e energjisë me 9.5 lekë kw/h, hiqet fasha mbrojtëse Sa i takon debatit të krijuar ditëve te fundit mes palëve politike për rritjen e çmimit të energjisë elektrike, çdo gjë
Adem Grabovci thotë se puna u kry e po dal në mal (FOTO LAJM) Anëtari i Kryesisë së PDK-së, Adem Grabovci thotë se tashmë ndihet i qetë, pasi Misioni i Ri do të përmbushet dhe andaj
Çmimi i energjisë, Cani: Hiqet fasha 300 kV Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Ministri i Financave, Shkëlqim Cani, ka lajmëruar shqiptarët për heqjen e fashës së
Skandal në “Acibadem Sistina”, 4 vjeçares i harrohet fasha në trup! Në korrik të këtij viti vogëlushja K.Gashi e lindur më 24.11.2009 në Prishtinë është operuar nga bajamet në spitalin "A