999 rezultate për

fasada

Partizani me "shtëpi" të re, si duken fasada dhe tribunat e stadiumit (VIDEO) Partizani do të ketë mundësinë së shpejti të akomodohet në “shtëpinë” e tij të re. Në një video të publikuar në rrjet
Moti i keq dëmton fasadën e "Air Albania" Stuhitë e shiut në orët e fundit kanë sjellë probleme të mëdha në vendin tonë. Nga moti i keq e ka pësuar edhe stadiu
Shembet fasada e një ndërtese në Suharekë, rrezikon jetën e qytetarëve Gjatë ditës së sotshme është shembur fasada e një ndërtese në Suharekë. Kryetari i kësaj komune, Bali Muharremaj lajm
Falimentimi i qeverisë së luksit dhe fasadave, cili ishte reagimi i parë i shtetit ndaj tërmetit Në mbrëmjen e datës 25 nëntor, vetëm pak orë para rënies së tërmetit shkatërrues që mori 51 jetë nën gërmadha, Policia e
Shikoni si duket: Fasada historike e "Qemal Stafës", tashmë edhe tek "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Fasada historike e stadiumit “Qemal Stafa”, ishte një nga temat e nxehta të debatit, kur nisi shembja e impiantit legjen
Meta del hapur: Kam dosjen e fasadave të Edi Ramës I gjendur në vëmendje të medias pasi kërkohet shkarkimi i tij, Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë, gjat
Fasada dhomat e stolat/ "Arena Kombëtare"në fazën finale, shijoni pamjet fantastike (FOTO LAJM) Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik apo pjesa e betonit ka për
Historike, hiqet emri Maqedoni nga ndërtesa e Qeverisë Në ndërtesën e Qeverisë ka filluar heqja e mbishkrimeve dhe korrigjimi i tyre, duke i zëvendësuar me emrin e ri “Republi
Profesor Fuga ka një propozim për Veliajn dhe Dukën: Fusha futbolli vertikale (VIDEO) Nga Akademik Artan Fuga Propozim Federatës shqiptare të futbollit, të gjithë kryetarëve të bashkive. Meqënëse
Procedura të reja për lejet kur rregullon çatinë, fasadat, dritaret Çdo subjekt, i cili kërkon të pajiset me leje apo të paraqesë deklaratë paraprake për kryerje punimesh, është i detyruar
“Lëri fasadat se populli do punë”, Rama përvishet komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme përveç angazhimeve që pati që në orët e para të mëngjesit ka gjetur edhe kohën për t
“Edi Rama TV apo Fasada TV”, komentuesit thumbojnë kryeministrin (FOTO LAJM) Kreu i qeverisë, Edi Rama mëngjesin e sotëm bashkë me kryetarin e Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj kanë pirë kafen e mëngje
Protesta, Basha: Rama harxhoi 500 mln euro për projekte fasadë Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ditën e sotme është rikthyer në çadër në ditën e 26 të protestës. Gjatë fjalës së tij,
“Ne s’kemi bukë, ju investoni për fasadat”, Rama: Kritikë vulgare dhe mendjelehtë Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Nxitjen e Kulturës për Zhvillim të Qëndrueshëm” u ka kthyer një përgjigje të gjithë zë
Shembet fasada historike e stadiumit “Qemal Stafa”, ja si reagon Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me fasadën e stadiumit ‘Qemal Stafa’, duke pohuar se kujëvënësit profesionist
Rama: Fasada e "Qemal Stafës" do të bëhet muze (FOTO) Kryeministri Edi Rama vijon debatin në rrjetet sociale për projektin e stadiumit ‘Qemal Stafa’. Kreu i Qeverisë, Rama
Qeveria e Maqedonisë para me fasada neoklasike, nga pas me gropa dhe baltë (FOTO-VIDEO) Nuk ndalen punimet në Qeveri; për momentin janë duke u vendosur pllakat në oborrin e Qeverisë. Fasada ka kushtuar 9 mili
Era e fortë shkëput pjesën e fasadës së ndërtesës (VIDEO) Era e fortë ka bërë që një ndërtese me shumë kate në Varshavë të Polonisë, t'i hiqet një pjesë e fasadës. Shtresa me
Gjermeni në Fushë-Krujë: Investuam 23 mln lekë për rehabilitimin e fasadave 18 mijë banorë dhe dhjetra biznese të Fushë-Krujës janë përfitues të të parit projekt në 25 vite, për rehabilitimin e fa
PD: Qeveria e ka mëndjen tek fasada, shqiptarët janë më të varfër PD nuk ndalet me akuzat ndaj PS sa i takon shpenzimeve të luksit. Me anë të një deklarate për mediat, deputetja demokrat