999 rezultate për

faruk

Dalin fotografitë e arrestimit të terroristit që goditi Londrën me bombë (FOTO LAJM) Policia britanike ka arrestuar personin përgjegjës për sulmin në metronë Persons Green. Sipas raportimeve të para të
Aleanca për Shqiptarët garon me Faruk Avdiun në Çair Pritet një garë e fortë mes partive politike në komunën e Çairit Aleanca për Shqiptarët pritet që në këtë komunë të g
Gjermanët "shkrihen" nga specialiteti i shqiptarëve të Kumanovës me mish viçi Mediat gjermane i kanë kushtuar publicitet të madh natës solemne të organizuar me rastin e prezantimit të projektit "Shi
Egjipti ëndërron rikthimin e ish-familjes mbretërore shqiptare Pakënaqësia vazhdon që të rritet dhe të shumtë janë ata persona në vendin afrikanoverior, të cilët kanë mall për periudh
Interpoli shpall në kërkim Faruk Begollin Drejtori i "Think Creative", Faruk Begolli producent i klipeve të këngëtarëve të ndryshëm është shpallur person në kërki
Faruk Mujka, kandidat i VV-së në Mitrovicë Sot, Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë organizoi konferencë për media, për t’i publikuar rezultatet e zgjedhje
Dorëhiqet Sejdini: Dinamon "e mori lumi" Midis shumë problemeve, dinamovitët tashmë janë edhe pa trajnerin e tyre Faruk Sejdini. Skuadrën e drejton Artan Mërgjys
Gjashtë muaj burg, mashtroi në votime Gjykata e Komunës Gjilan ka dënuar me gjashtë mua burg, ish- kryesuesin e ekipit të numërimit në vendvotimin në Pozharan