999 rezultate për

farr

Farrah Abraham tepër joshëse me rrobabanjo (FOTO LAJM) Farrah Abraham dukej mjaft joshëse në plazhin në Puerto Vallarta, Meksikë Veshur mbante një kostum banjoje ngjyrë të
Princesha e Britanisë pranohet në universitet edhe pse kishte nota shumë të ulëta Mbesa e Mbretëreshës, Princesha Eugenie, u pranua në Universitetin e Neëcastle pavarësisht notave të saj shumë të ulëta.
Vetëvritet djali 27-vjeçar i aktores së njohur Djali 27 vjeçar i aktores së njohur amerikane Mia Farrow i ka dhënë fund jetës. Thaddeus Wilk Farrow është gjetur i p
Zyrtare, ja 5 emrat për president të Barçës (FOTO LAJM) Konfirmohen zyrtarisht emrat e 5 kandidatëve për zgjedhjet presidenciale të Barcelonës. Josep Maria Bartomeu, Joan Lapor
Ja se si vjedh mbi 2 milionë dollarë rroba (FOTO LAJM) Kim Farry është eksperte në vjedhje, e cila thotë se kënaqet me rrobat e shtrenjëta, operacionet plastike, dhe pushimet
Për një shishe verë dhuratë, dorëhiqet kryeministri australian Kryeministri i shtetit australian, New South Wales, Barry O'Farrell, ka dhënë dorëheqjen pas akuzës se në vitin 2011 ka
Di Caprio dhe Colin Farrell me film turqisht Producenti i filmit turk "Famine", në të cilin do të bëhet fjalë për ndihmën e Perandorisë Osmane ndaj Irlandës gjatë sh
Osama Bin Laden u vra në 90 sekonda Skuadra Ushtarake Amerikane ka bërë të ditur se Osama bin Laden u vra brenda 90 sekondave pas hyrjes në ndërtesën ku ai
Rama prezanton Afelina Farriçin në Burrel Kandidatja për bashkinë e Burrelit e propozuar nga “Aleanca për të ardhmen”, Afelina Farriçi, u prezantua sot nga kreu i
Ndërron jetë këngëtari Bobby Farrel Bobby Farrell, këngëtari kryesor i grupit evropian Boney M, që ishtë në krye të toplistave në vitet e ’70-ta ka ndërruar