999 rezultate për

farke

E rëndë në Farkë, gjendet i mbytur në liqen 14 vjeçari Një 14-vjeçar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm tek liqeni i Farkës, në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të
I shpëton qeni nga duart, plas sherri në lokalin në Farkë midis pronarit dhe zonjës së qenit Klientët e një lokali që gjendet pranë Liqenit të Farkës përfunduan në polici, për të dëshmuar për një sherr masiv. Atje
Farkëtimi i katër lirive për paqe dhe prosperitet në Ballkan Ndërsa Lufta e Dytë Botërore kulmonte në Evropë dhe Azi, ish Presidenti amerikan Franklin D. Roosevelt përdori fjalimin
Rama batuta me plakun në Farkë: Ata e kanë p…ën e madhe Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ishte në Farkë, në shtëpinë e re të familjes së Sefer Poçit të prekur nga tërmeti
Rama i "frikësohet" të moshuarit në Farkë: Ti do më kishe rrëzuar 7 herë nga qeveria "Sefer je i madh do vij të të takoj. Ai qenka për parlament..." Kryeministri Edi Rama ka mbetur shumë i impresionuar
Rama lë nam në Farkë, vë në pozitë të vështirë kryefamiljarin me aftësi të kufizuar “Hajt futu me këmbën e djathtë!” Kështu i është drejtuar krtemin itri Edi Rama një kryefamiljari i cili ishte në karr
Shqiponjat superaksion në Farkë, liruan pengun maqedonas: Donin 25 mijë euro Një shtetas maqedonas, banues në Tiranë ka pretenduar se është marrë peng nga dy persona dhe i kërkonin një shumë prej 2
Vodhën çanta, portofola e sende të tjera, në pranga 6 persona Policia e Tiranës ka përfunduar me sukses operacionin "Liqeni", në kuadër të parandalimit të vjedhjeve të ndodhura në au
Përdhunohet një shtetase amerikane në Farkë Një shtetase amerikane është përdhunuar mbrëmë nga dy persona. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Vilave të Farkës. Për
Panik në Farkë, lëndë plasëse makinës së administratorit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se administratorit të njësisë Farkë i kanë vënë lëndë
Zbulohet "laboratori" i armëve në Tiranë, arrestohet 50-vjeçari në Farkë Policia në Tiranë vazhdon kontrollet për rritjen e parametrave të sigurisë. Policia bën me dije se gjatë kontrolleve
OSHEE nis punimet në Tiranë: Këto zona do të jenë pa energji elektrike Energjia elektrike do të ndërpritet sot për shkak të disa punimeve të planifikuara në NST Lanabregas, nga ora 08:00-13:0
Vijon turi i llogaridhënies në Farkë, më shumë investime për banorët Farka ishte ndalesa e radhës e turit llogaridhënës për kryebashkiakun Erion Veliaj, ministren e Drejtësisë, Etilda Gjona
Zhvillohet me sukses gara “Tirana Triathlon”, qytetarët mbushin Parkun e Farkës Liqeni i Farkës u shndërrua sot në mikpritësin e garës së parë të Triathlon-it në Tiranë, një sport që bashkon tre disip
Tirana gati për të mirëpritur garën e “Triathlon”-it nesër në Farkë Tirana do të presë për herë të parë një garë “Triathlon”-i, sporti që bashkon tre disiplinat sportive më të njohura dhe
Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit nga liqeni i Farkës Polumbarët e RENEA-së kanë nxjerrë nga liqeni i Farkës trupin e pajetë të 12-vjeçarit që u mbyt sot. Burime zyrtare n
Si u zhduk në liqenin e Farkës 12-vjeçari, zbardhet dëshmia rrëqethëse e shokëve Janë zbardhur detajet e reja nga ngjarja e rëndë sot në Tiranë, ku një fëmijë vetëm 12 vjeç është mbytur në liqenin e Fa
E FUNDIT/ Tragjike, mbytet një fëmijë në liqenin e Farkës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Një fëmijë është mbytur në liqenin e Farkës. Ngjarja e rë
Veliaj dhe Noizy mbollën 550 pemë te Liqeni i Farkës Parku i Liqenit të Farkës ka nisur të marrë formë, si një tjetër hapësirë çlodhëse për banorët e Tiranës, por edhe pjesë
Gjebrea i bashkohet Veliajt, mbjellin pemë në Parkun e Farkës Autoriteti Mediave Audiovizive dhe kantautori e prezantuesi i dashur për publikun, Ardit Gjebrea, iu bashkuan aksionit t