999 rezultate për

faria

Lindi vajzë, mësoni kuptimin e emrit të vajzës së Emina Cunmulajt Emina Cunmulaj ka lindur fëmijën e saj të dytë. Modelja shumë e njohur e mbajti të fshehtë por ditën e sotme ka sjell
Big Mama dhe Skerdi Faria rrëmbejnë çmimin e publikut në C’est La Vie Ata ishin një nga ciftet më karizmatik të C'est La Vie. Ndaj edhe pa diskutim që kanë qenë fituesit e Çmimit të Publ
Për pak famë më shumë, kirurgu estetik i ngjitet Ramës (FOTO LAJM) Skerdi Faria, i njohur më së shumti prej marketingut agresiv në rrjetet sociale nuk humb asnjë shans në këtë drejtim.
Ato që priteshin në derbi erdhën në ndeshjen Cagliari-Sampdoria, 4 gola për 1 pikë (VIDEO) Cagliari dhe Sampdoria kanë ndarë nga një pikë në takimin e luajtur pasditen e të shtunës, në Sardegna. Vendasit e n
Emina Cunmulaj jep lajmin e mrekullueshëm, shtatzënë për herë të dytë Modelja me famë botërore me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka dhënë lajmin e bukur në rrjete sociale se është në prit
Tragjedia e Faries: Lufta ime me kancerin e gjirit, m'u shemb bota... Padyshim që është sëmundja më e rrezikshme për femrat dhe ka marrë jetë pafund jetë femrash në Shqipëri dhe në botë.
Çfarë do operoj Roza? Edhe Roza Lati i shtohet listës së gjatë të personazheve që do të kryej një ndërhyrje. Nëse mendoni se ajo do të zma
Milani iu rikthehet fitoreve, mposht Cagliarin (VIDEO) Milani iu është rikthyer fitoreve. Skuadra nga Milano ka arritur të mposhtë me rezultat 3:1 Cagliarin. Vendimtar për
Napoli 3-3 Cagliari, barazim spektakolar në "San Paolo" (VIDEO) Gola dhe emocione pafund në ndeshjen e sotme Napoli-Caglairi. Sfida e zhvilluar në "San Paolo", e vlefshme për javën e 1
Mediat serbe shkruajne per rastin e Ivanovic Lideri i Iniciattivës Qytetare Serbe, Oliver Ivanoviç, të paktën deri më 26 gusht nuk do të mund të mbrohte në liri, pas
S'ka lista sekrete për arrestimin e 3.000 serbëve Zëdhënësi i misionit të BE-së në Kosovë, Miguel Carvalo de Faria ka hedhur poshtë si krejt të pabaza spekullimet se EULE