999 rezultate për

fara

Kështu dukej Eli Fara 18 vite më parë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara padyshim që është një nga zërat më të mirë të estradës shqiptare. Por përveç zërit të saj të mr
Babai i bën vajzës testin e virgjërisë.. Një 56-vjeçar është akuzuar nga Gjykata në Britani në e Madhe se i ka bërë vajzës së tij adoleshente testin e virgjërisë
Çfarë profesioni kishte Eli Fara para se të bëhej këngëtare Këngëtarja e hiteve "Vetëm sonte", "Romale" etj, Eli Fara, ishte e ftuar këtë pasdite në emisionin "Rudina", ku një fans
Marina është shtatzënë? Eli Fara zbulon me lezet të vërtetën (FOTO LAJM) Vajza e këngëtres së njohur Eli Fara, Marina ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. K
Dominim total, Kosova mposht bindshëm Ishujt Faraoe Kosova ka arritur fitoren e parë në Ligën e Kombeve duke mundur Ishujt Faraoe me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Fadil
Kosova dominon ndaj Ishujve Faraoe, pjesa e parë mbyllet në barazim Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Kosovës dhe Ishujve Faroe, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kosova është
Merr ofertë faraonike, sheiku kërkon Ibrahimovic në skuadrën e tij Zlatan Ibrahimovic mund të “mbulohet” me ar nga një sheik nga Egjipti. Bëhet fjalë për ekipin Pyramids FC që kërkon të s
Harrojini shampot, zhdukni zbokthin në kushte shtëpie Si të mbroni flokët e juaj nga zbokthi Maska në kushte shtëpie: 1. Maskë me fara ftonjsh Përdorini farat e ftonjv
Arsyet pse kungulli nuk duhet kurrë të mungojë në tavolinën tuaj Përveç se përmirëson shëndetin e zemrës dhe mbron shëndetin e syve, kungulli është burim i shijshëm i materieve ushqyese
Si të pastroni zorrën e trashë pa dhimbje Çdo ditë e më shumë njerëz po vuajnë nga sëmundjet e zorrës së trashë në të gjitha anët e botës. Për pjesën më të ma
Pse duhet të konsumoni një grusht fara kungulli përpara gjumit? Që nga lashtësia, vaji dhe ekstrakti i farave te kungullit njiheshin për vlerat e tyre shëruese. Dikur këto fara përdore
Mësoni si të përgatisni kura me lëng shalqiri Lëngu me farat e shalqirit konsiderohet të jetë një kurë që ndihmon në pastrimin e veshkave. Ky lëng mund të përdoret
Gratë shqiptare, më punëtoret në Europës, kurse burrat hanë fara dhe luajnë lloto Gratë shqiptare janë me nikoqiret e Europës, pasi rezultojnë se shpenzojnë më shumë kohë se gjithë shtetet e tjera për t
Fara e zezë, bima çudibërëse që shëron kaq shumë sëmundje Doktori gjerman Maren Franz ka kryer një sërë studimesh dhe rezultatet e arritura i ka përmbledhur në librin me titull "
Mos i ndani, këto ushqime largojnë yndyrën në gjak Meqenëse nuk kanë kurrfarë shijeje apo arome, këta dy artikuj mund t’u shtohen ushqimeve më të llojllojshme. Hani pa u s
Bukë që nuk të shëndosh? Mësoni recetën më të veçantë në botë Është një recetë mjaft e thjeshtë, per një lloj buke që ka efekte fantastike për sistemin tretës dhe zemrën. Përbëhet
Marina Fara 4 muajshe shtatzënë, tregon ndjesinë e ëmbël Vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Eli Farës, Marina është kthyer në ndër personazhet më të komentuar në media
Vendoset e ardhmja e Salah, paga e tij "faraonike" Kombëtarja e Mohamed Salah, zhgënjeu në këtë Botëror duke u renditur e fundit në grupin A, madje me 0 pikë. Por për
Avokado është ilaçi më i mirë kundër kësaj sëmundjeje vdekjeprurëse Nëse jeni një i apasionuar pas avokados, ndoshta ju hani vetëm mishin e frutave dhe largoni farat larg. Por, çfarë nëse
Jetoni si një faraon! Shtëpia "piramidë" që po i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Një shtëpi luksoze me pamje mahnitëse nga Oqeani Paqësor dhe në formën e një piramidë është nxjerrë në shitje për 3.1 mi