999 rezultate për

fara

Pse duhet të konsumoni një grusht fara kungulli përpara gjumit? Që nga lashtësia, vaji dhe ekstrakti i farave te kungullit njiheshin për vlerat e tyre shëruese. Dikur këto fara përdore
Hysaj gjithnjë e më pranë largimit nga Napoli Elseid Hysaj me shumë mundësi do të largohet nga skuadra e Napolit në verë. Mbrojtësi i djathtë nuk ka pasur shumë hapës
Farat e mandarinave, pse çmohen nga mjekësia popullore Mandarinat janë ndër agrumet më të preferuara në vendin tonë, madje edhe prodhimtaria është e lartë. Ato konsiderohen
E bija dyshohet për lidhje me botën e krimit, Eli Fara habit me postimin (VIDEO) Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, emri i vërtetë në fakt është Roxhensa Vangjush Kapurani, e datëlindjes 27.03.1
Marina Fara i shtohet listës, vajzat VIP që patën partnerë të lidhur me botën e krimit (FOTO LAJM) Duket se fatkeqësisht në Shqipëri, vajzat shqiptare të njohura në ekran kanë lidhje me njerëz të botës së krimit. Siguri
Marina Fara i shtohet listës, si u zbulua në përgjimet e operacionit që përfshiu emra të njohur Një tjetër vajzë është përfshirë në listën e vajzave të njohura të showbizit që kanë lidhje me botën e krimit. Këtë h
Befasohet Milani, Verona në avantazh (VIDEO) Milani po befasohet në këto momente nga Verona. Miqtë sapo kanë kaluar në epërsi me autor Faraonin i cili realizoi br
Kush është Eli Fara dhe kush Elita Rudi, artistet çudisin me ngjashmërinë (FOTO LAJM) Tashmë aq sa është e zaknonshme të shohësh vajzat me veshje apo grim të njëjtë, po bëhen të njëjta edhe në tipare. Jo
Ish-lojtari i Southampton kapet me 2 ton kokainë, ekstradohet në SHBA (VIDEO) Ish-futbollisti kolumbian John Viafara është ekstraduar ditën e sotme drejt SHBA-së për akuzën trafikimit të 2 tonve kok
Shëroni dhimbjet e forta të kokës me farat e limonit Ata që vuajnë nga dhimbjet e kokës e dinë se sa shumë i kufizon kjo gjë. Migrena, e cila është një nga llojet e dhimbjev
Këto ushqime pastrojnë zorrët nga parazitët Përkundër asaj që mendojnë shumë njerëz, parazitët që rriten dhe shumohen brenda organizmit të njeriut vijnë në shumë fo
Sot bashkëpunim me Eli Farën, Stresi për të bijën: Veç për ty deri në vdekje (FOTO LAJM) Këtë vit ndryshe nga edicionet e tjera të Festiavlit të RTSH-së duket që ka pjesmarrje të nga ana e këngëtarëve që kan
"Minierë" lëndësh ushqyese, pse duhet të hani një grusht fara luledielli Të vogla në madhësi, por të pasura me lëndë ushqyese dhe shumë të shëndetshme. Farat e lulediellit përmbajnë sasi të mëd
Marina Fara asnjë postim për tërmetin, çfarë është bërë me shtëpinë e saj në Durrës? (FOTO LAJM) Marina Fara, juristja seksi dhe vajza e këngtares së famshme Eli Fara, ka postuar në këto ditë fatkeqësie vetëm lutje pë
Shpëtoni nga problemet me kolitin duke përdorur këto dy receta 100% natyrale Regjimi i varfër ushqimor, jeta sedentare, abuzimi me alkoolin dhe obeziteti janë disa prej shkaktarëve të një prej sëmu
Balsami me dy përbërës shtëpiak që u jep flokëve jetë dhe gjallëri Kujdesuni për flokët tuaj rebelë me medikamentet e gjetura në shtëpi si sherbela, kamomili apo farat e linit. Këto të fu
Plisat i vënë flakën, dhurojnë spektakël në rrugën drejt stadiumit (VIDEO) Plisat janë nisur drejt stadiumit duke dhuruar spektakël me fishekëzjarre. Me sa duket tifogrupi ka menduar t'i ndezë
Nuk lejohen as fara e as ujë, zbulohen masat e marra për Shqipëri-Francë Stadiumi i ri kombëtar, i cili nisi si “Air Albania Stadium”, por pritet që të mbajë emrin “Air Albania”, do të inauguro
Kungulli simbol i Halloween-it, pse duhet ta përdorni më shumë këtë periudhë Kungujt e Halloween-it, kungujt që piqen, që pushtojnë pazaret e fruta-perimeve, kungujt me të cilat krijohen ide pa fun
Shumë pak e thonë, por farat e kungullit bëjnë mrekulli Farat e kungullit janë farat më të shëndetshme që mund t’i konsumoni. Ato janë të pasura me magnez, mangan, proteina