999 rezultate për

faqja

Gjuzi: Mos bini pre e provokimeve Deputeti i cili doli nga listat e PD, Kujtim Gjuzi ka hapur një faqe të re në Facebook dhe i ve në dukje qytetarët se kj
Zyrtare: Ylli i mesfushës largohet nga Manchester United Ander Herrera e mbyll me Manchester United pas 5 sezonesh në Old Trafford. Spanjollit i skadon kontrata në 30 qersho
Përqafimi i vdekjes me gjarprin gjigant! Shfaqja që për pak u kthye në tragjedi (VIDEO) Trajneri rus i gjarpërinjve po jepje një shfaqje në një cirk ku kishte vendosur një gjarpër rreth qafës së tij. Por
Inter prezanton uniformën e re për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Edhe pse jo zyrtarisht, faqja zyrtare faqja e specializuar e unifromave sportive "Footyheadlines" ka zbuluar uniformën e
Trollët mundin Twitterin për këtë foto që u bë ngjarje në SHBA Një foto e Tayla Harris, e cila po godiste një top të futbollit amerikan u largua në mënyrë kontraverse nga Twitteri pas
Refuzoi 10 mijë euro, Instagram i mbyll profilin juristes seksi nga Tirana? (FOTO LAJM) Redona Koçi është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku Instagrami i saj numëronte më shumë se 100 mijë
Faqja e specializuar fundos Juventusin, ka vetëm 11% shanse të fitojë Champions-in Në pritje të shortit që do të hidhet nesër në Nion të zvicrës, një faqe e specializuar në bazë të disa statistikave, ka
Faqja e famshme në Facebook tërbon serbët, çfarë postoi për Kosovën (FOTO LAJM) Faqja e famshme në Facebook, “Civil Engineering Discoveries”, e cila ka mbi 7 milionë përdorues të rrjetit social që e p
TURP E FAQJA E ZEZË/ Qeveria prezanton Shqipërinë si krahinë turke (FOTO LAJM) Wshtë bërë zakon tashmë që çdo vit që zhvillohet Panairi i Turizmit në Berlin, një ndër më të mëdhenjtë në botë, ministr
“Tani do luash te faqja jote online”, Rama i përgjigjet ashpër komentuesit Edhe pse Kryeministri Rama i ka dhënë lamtumirën pikave të basteve, komentuesit nuk kanë ndërmend ta lënë rehat. Një
Tmerr në Torovicë, shemben gurët nga faqja e malit (FOTO LAJM) Gjatë pasdites së sotme, një masiv gurësh është shkëputur nga faqja e malin duke rënë në aksin Balldre-Torovicë. Ky m
Gafa e UEFA-s me Ronaldon, tifozët e "masakrojnë" Faqja zyrtare e UEFA-s bën një sondazh dhe harron të përfshijë aty një ndër futbollistët më të mëdhenj të historisë, ësh
CR7 dhuron spektakël dhe në stërvitje (VIDEO) Juventusi po vijon përgatitjet për sfidën ndaj Spalit këtë fundjvë. Por ylli i skuadrës bardhezi Cristiano Ronaldo përve
Plotësohet profecia biblike: Ndodhin tre shenjat e fundit të botës (FOTO LAJM) Një frikë e madhe ka pushtuar prej disa kohësh ata që besojnë nëpër bestytni. Kjo frikë që ka pushtuar me shpejtësi r
Sauditët derdhin miliarda në SHBA pasi iu nxi faqja me vrasjen e gazetarit të Washington Post Arabia saudite ka shpenzuar miliona dollarë për të ndikuar në Kongresin Amerikan. Lobistët amerikanë të paguar prej saj
Plas tek faqja e Stresit: Dëgjo këtu ti p*** motre, u kape me 20 vjeçaren në hotel! (FOTO LAJM) Stresi u arrestua dje nga policia me armë dhe drogë në një dhomë hoteli në Tiranë, ndërsa ndjekësit e tij janë ndarë më
"Nëna e të gjitha bombave", si u zhduk nga faqja e dheut qyteti bregdetar (FOTO LAJM) Uragani Michael ka shkatërruar qytetin Mexico Beach në veriperëndim të Floridas në SHBA, thanë zyrtarët. Kur Uragani
Si është sipërfaqja e një komete, zbulohen pamjet (VIDEO) Një imazh i sapo lëshuar i kapur nga anija kozmike Rosetta në sipërfaqen e një komete është publikuar sëfundmi Imazhi
Bie faqja e Facebook, miliarda përdorues në alarm (FOTO LAJM) Miliarda përdorues nuk kanë mundur të futen për disa minuta në rrjeti sociale Facebook për shkak se faqja nuk hapej as n
Skandal në Rusi, faqja e ushtrisë poston selfie nudo (FOTO LAJM) Një skandal i vërtetë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në faqen zyrtare të Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë në Inst