999 rezultate për

faqet

Tmerrohen serbët, flamuri shqiptar shfaqet në Cetinje (VIDEO) Nacionalistët malazezë organizuan një protestë të mërkurën në mbështetje të shtetësisë së Malit të Zi, që po cenohet nga
Pas lajmit të shtatzanisë, Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik (VIDEO) Klea Huta është shfaqur për herë të parë që pas lajmit për shtatzëninë. Moderatorja shqiptare ishte e ftuar mbrëmë në
Nuk ka dimër për Erjonën, shfaqet topless në Spanjë (VIDEO) Erjona Sulejmani po shijon ditë pushimi në plazhet ekzotike të Spanjës. Bukuroshja nuk heziton t’i vë në plan të parë
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
Kumbulla pranë firmës me Interin? Menaxheri i tij shfaqet në selinë zikaltër Telenovela e merkatos për Marash Kumbullën duket se nuk ka fund. Mbrojtësi i kombëtares sonë po ndiqet me shumë interes
Një peshkaqen gjigant shfaqet në mes të Tiranës (VIDEO) Një peshkaqen gati dy metra i gjatë ka tërhequr mjaft kuriozitetin e qytetarëve të Tiranës gjatë mesditës së sotme në Ti
Pas vrasjes së gjeneralit, Trump shfaqet dorë për dore me Melanian dhe djalin (FOTO LAJM) Presidenti amerikan, Donald Trump paralajmëroi mbrëmë Irakun se mund të përballet me sanksione të rënda, nëse vendi i ti
Çfarë do të ndodhë në qiell kur të shfaqet hëna e parë e plotë për 2020-tën Hëna e parë e plotë e vitit 2020 do të shoqërohet me një eklips dhe me yje që bien. Ky do të jetë qielli i janarit, që d
Erjona Sulejmani shfaqet seksi për festat e fundvitit në Abu Dabi (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me fotot e saj joshëse. Ajo së fundmi ka vendosur që t’i kaloj
Spiropali shfaqet ndryshe, e veshur sportive dhe me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shfaqur në publik shumë ndryshe nga sa jemi mësuar që t
Të fut të dridhurat, modelja e njohur shfaqet vetëm me pellush (FOTO LAJM) Courtney Stodden nuk njihet si vajzë e turpshme. 24-vjeçarja u bë e njohur kur u martua me aktorin 51-vjeçar Doug Hut
Dako shfaqet si kryetar bashkie edhe për Krishtlindje Vangjush Dako është parë të vizitojë bashkë me zyrtarët e Partisë Socialiste Kishën Ortodokse në Durrës, me rastin e Kr
Valcerde i thur elozhe Messit: Shfaqet papritmas dhe shënon nga kudo Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, e ka lartësuar superyllin e skuadrës së vet, Lionel Messin, duke thënë se ai ës
Si reagon Renee kur babi i saj shfaqet në ekran? Kjo video do ju ëmbëlsojë të gjithëve (VIDEO) Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë publikuar shpeshherë momente të ndryshme në rrjetet sociale pranë vajzës së tyre, R
Majlinda Bregu shfaqet në krah të Ramës dhe Vuçiçit, takohet përzemërsisht nga Blendi Klosi Majlinda Bregu është shfaqur sot në krah të Presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçic si edhe kryeministrave Zaev dhe Ram
"Anonymous Albania" sulmon AMA-n dhe AKEP, mbyll faqet zyrtare Anonymous Albania, faqja e njohur në të gjithë Shqipërinë ka sûlmuar faqen e Autoritetit të Mediave Audiovizive (AMA) dh
Si rrallëherë, Noizy shfaqet duke qarë në skenë! (FOTO LAJM) Reperin Noizy nuk e kemi parë ndonjëherë të përlotur, por gjithmonë ka një herë të parë! Sot ai ka publikuar një foto
E pabesueshme, shfaqet jahti luksoz që zhytet 300 metra në thellësi për 10 ditë rresht (FOTO LAJM) Gjithçka duket sikur ka dalë nga një film me James Bond, por është një projekt që tregon se e ardhmja e jahteve luksozë
Me sytë nga qielli, sot dhe nesër do të shfaqet "Hëna e Ftohtë" Në Evropë, Hëna e Ftohtë do të fillojë në 6:12 të mëngjesit, por në bregun lindor të Shteteve të Bashkuara, për shembull
Mbretëresha e Spanjës thyen “rregullat”, shfaqet joshëse me fustanin e zi (FOTO LAJM) Mbretëresha Letizia u shfaq e veshur me një fustan të zi super joshës në daljen e saj të fundit. Monarkja spanjolle mban