999 rezultate për

faqet

Diçka e pazakontë shfaqet në qiellin e Suharekës (VIDEO) Në qiellin e Studencanit të Suharekës, u shfaq diçka e pazakontë. Në disa fotografi të kapura nga qytetarët si dhe vide
Panik në plazh, peshkaqeni shfaqet në breg pranë pushuesve (FOTO LAJM) Një peshkaqen është shfaqur papritmas në mes të pushuesve vetëm pak metra larg bregut të detit në Majorka, Spanjë. S
Zhbllokohen pas dy orësh faqet online të KQZ-së dhe institucioneve të tjera shtetërore Zhbllokohen pas dy orësh, faqet e disa institucioneve kryesore të vendit si KQZ, Kryeministria dhe Ministria e Brendshme
Bien faqet shtetërore, hakerat ndërhyjnë në zgjedhje? (FOTO LAJM) Disa nga faqet e institucioneve kryesore shtetërore në Shqipëri kanë reshtur së funksionuari. Faqet shtetërore që nuk
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Viola Spiro shfaqet e dashuruar në plazhet e mrekullueshme të Carpit (FOTO LAJM) Viola Spiro është një nga moderatoret që spikat për bukurinë e saj dhe format mahnitëse trupore. Për këtë fakt shpe
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Deputetja australiane shfaqet sërish duke ushqyer foshnjën më gji në Parlament (FOTO LAJM) Senatorja australiane Larissa Waters, e cila ushqeu disa muaj më parë me gji foshnjën e saj në Parlament, ka dalë sërish
Enca kalon çdo limit, shfaqet krejtësisht nudo në Dhërmi (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia nuk njeh limite, e kjo tashmë dihet. Teksa po qëndron me pushime në plazhin e Dhërmiut po sig
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Rama thumbon rivalët: Na ka zënë mallkimi i Sudes, shfaqet me fytyrën e Lulit Kryeministri Edi Rama sot gjendej në Paskuqan ku thumboi sërish kundërshtarërt e tij politike. Ai rikujtoi Suden e fi
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Ambra e Big Brother shfaqet provokuese në videoklipin e 2Ton Ambra është ish-banorja e Big Brother që ka provokuar më shumë këtë edicion dhe ka krijuar situata të tensionuara brënd
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Një tjetër italian shfaqet për të drejtuar kombëtaren Trajneri i ardhshëm i Kombëtares shqiptare mund të jetë sërish i huaj, madje dhe italian. Presidenti Armando Duka është
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër