999 rezultate për

faqesh

Çifti i famshëm konfirmon lidhjen e dashurisë Disa muaj pasi u përfolën për një lidhje dashurie, më në fund ata e konfirmuan edhe zyrtarisht. Bëhet fjalë për Jessi
Kur shfaqesh në “Grammy Awards” me xhinse dhe bluzë të bardhë Pink ka qenë plotësisht vetëvetja teksa ka dhënë një performancë emocionuese në “Grammy Awards 2018”. këngëtarja e fa
Klosi: Dosja “Habilaj” është nxjerrë qëllimisht nga pala italiane Për ish-drejtuesin e Shërbimit Informativ, Fatos Klosin, dosja prej më shumë se 416 faqesh që vulosi fatin e Moisi Habil
CIA: Zyrtarët rusë shantazojnë Trumpin me video seksuale në Moskë (FOTO LAJM) Kreu i CIA-s ka bërë me dije se zyrtarë të Kremlinit pretendojnë se kanë materiale komprometuese lidhur me jetën persona
Dokumenti 24-faqesh, ja si po e ndërton ISIS shtetin e tij (FOTO LAJM) Politika e jashtme, kontrolli i burimeve të naftës apo arit, kampet e trajnimit dhe shkollimi i fëmijëve. Për të gjitha
Zbardhet raporti zyrtar 15 faqësh i Qeverisë: Ja pse "zhveshëm" Nishanin nga kompetencat Pas një debati tepër të ashpër për “zhveshjen” nga kompetenca të Nishanit për drejtimin e ushtrisë, Ministria e Mbrojtj
Për Shalën ka një dosje 2 mijë faqëshe Ahmet Shala është protagonsit në një dosje 2000 faqeshe, të cilën e posedojnë të paktën 44 institucione kombëtare dhe nd
Raporti, mafia shqiptare e përhapur në të gjithë Italinë Drejtoria e Antimafias italiane ka prezantuar pak ditë më parë raportin për aktivitetin kriminal në këtë shtet për 6-muj