Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
999 rezultate për

faqesh

CIA: Zyrtarët rusë shantazojnë Trumpin me video seksuale në Moskë (FOTO LAJM) Kreu i CIA-s ka bërë me dije se zyrtarë të Kremlinit pretendojnë se kanë materiale komprometuese lidhur me jetën persona
Dokumenti 24-faqesh, ja si po e ndërton ISIS shtetin e tij (FOTO LAJM) Politika e jashtme, kontrolli i burimeve të naftës apo arit, kampet e trajnimit dhe shkollimi i fëmijëve. Për të gjitha
Zbardhet raporti zyrtar 15 faqësh i Qeverisë: Ja pse "zhveshëm" Nishanin nga kompetencat Pas një debati tepër të ashpër për “zhveshjen” nga kompetenca të Nishanit për drejtimin e ushtrisë, Ministria e Mbrojtj
Për Shalën ka një dosje 2 mijë faqëshe Ahmet Shala është protagonsit në një dosje 2000 faqeshe, të cilën e posedojnë të paktën 44 institucione kombëtare dhe nd
Raporti, mafia shqiptare e përhapur në të gjithë Italinë Drejtoria e Antimafias italiane ka prezantuar pak ditë më parë raportin për aktivitetin kriminal në këtë shtet për 6-muj
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së