999 rezultate për

faqen

Wanda Nara provokon Maxi Lopez me fotot e fundit (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga modelja dhe njekohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardit ka provokuar hapur ish bashkëshorti
"Përpjekja e dëshpëruar për njohje", Shaqiri i kthehet me ironi prestigjozes zviceriane: Ja ku e keni faqen e parë Xherdan Shaqiri ka tërhequr vëmendjen e prestigjozes zviceriane “Blick“. Pas fitimit të titullit kampion me Liverpuli
Pasojat që shfaqen nga puna e tepërt Të punosh më tepër se ç’duhet i bën dëm shëndetit. Lodhja e akumuluar mund të dëmtojë zemrën dhe të shkaktojë infarkte,
Ju kanë munguar? Më në fund Sara dhe Ledion Liço shfaqen bashkë dhe më bukur se kurrë (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP C
Gjendet thesari në malet e Rocky-t, i fshehur një dekadë më parë Një kuti bronzi e mbushur me ar, bizhuteri dhe gjëra të tjera me vlerë më shumë se 1 milion dollarë amerikanë, dhe e fsh
Ardi Veliu censuron edhe rrjetet sociale, fshihet videoja virale në faqen e "Albeu.com" në "TikTok" Ardi Veliu skandalizoi publikun shqiptar, por edhe përfaqësuesit e ambasadave të huaja në Shqipëri me veprimin si në koh
Ish-banori i "Big Brother Albania" shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (VIDEO) Ish-banori i "Big Brother Albania 9", Elsamed Senaj është bërë pjesë e klipit "Antes Que el Mundo se Acabe", të reperit
Pas kaq shumë kohësh, Xheni dhe Benardi shfaqen publikisht bashkë (FOTO LAJM) Xheni dhe Benardi kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, por dy vite më parë deklaruan ndarjen papritur. Me
Rey Manaj flet për faqen zyrtare të Barcelonës: Gjatë karantinës kam lexuar libra dhe kam lozur domino Ashtu si shumica e futbollistëve në Europë, edhe Rey Manaj ka qenë i izoluar në shtëpi, për shkak të pandemisë së korona
Ofendoi qeverinë për shembjen e teatrit, Zhakut i bllokojnë faqen: Klysha kurv*sh! "Njerez, prioriteti eshte te zhduken kta klysha ku*rvash" Pas këtij statusi në Facebook, prezantueses Inida Gjatës os
Ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në TV Ndeshjet e Premier League pritet të shfaqen falas si pjesë e "Projekti rikthimi", teksa qeveria planifikon që futbolli t
Çfarë ka ndodhur me David Beckham? Shfaqen foto shqetësuese (FOTO LAJM) Disa fotografi të yllit të futbollit David Beckham kanë qarkulluar në rrjet duke shqetësuar fansat e tij. David ka qe
Ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në YouTube Disa nga ndeshjet e Premier League do të shfaqen falas në YouTube kur futbolli të rikthehet. Pas një propozimi mes kl
Keni plagë në gojë? Rastet kur duhet të shqetësoheni Plagëzat në mukozën e gavrës së gojës quhen afta. Më së shpeshti shfaqen nga ana e brendshme e buzëve dhe faqeve, por mu
Krijesa të çuditshme shfaqen në Ksamil, qytetarët thonë se janë peshkaqenë (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në Ksamil qytetarët kanë thënë se kanë parë krijesa të pazakonta në bregdet. Ato madje janë filmua
Infermierja shqiptare në faqen e parë të gazetës: Të gjithë për të shpëtuar Italinë Në Itali gjendja është kritike ndërsa të vdekurit numërohen me qindra çdo ditë. Këtë herë në në faqen e parë të përdi
Mjekët britanikë: Këto janë dy simptomat që shfaqen vetëm disa orë pas infektimit Prej ditësh edhe Britania e Madhe është nën kërcënimin e pandemisë botërore. Instituti i Shëndetit në Angli thotë se dy
30 mjekë për të ndihmuar Italinë në luftën kundër COVID-19, Conte falenderon Shqipërinë (VIDEO) Një ditë pasi qeveria shqiptare dërgoi në Bergamo një skuadër prej 30 mjekësh e infermierësh për t’ju bashkuar bluzave t
Shfaqën siptoma të koronavirusit, 8 lojtarë të West Ham Pandemina e cila ka "gjunjëzuar" botën nuk ka ndërmend ta lehtësojë dorën teksa vazhdon përhapjen në të gjithë botën, së
Është infektuar me koronavirus? Reagon futbollisti i Kombëtares: Nuk jam i infektuar, më kanë vjedhur "Facebook-un" Leonard Maloku fatmirësisht nuk është infektuar me koronavirus. Futbollisti i Kombëtares Shpresa ka përgënjeshtruar l